| Sākums | komandas| Vēsture | Sacensības | Galerija | Arhīvs | Saites | Diskusijas | Kontakti |
:: FLORBOLA KLUBS ĶEKAVA ::
Ķekavas kausā vairāk balvu , kā LV čempionātā bērniem!
Ķekavas kauss 2008

Šī gada 25. maijā Ķekavā norisinājās Ķekavas kauss florbolā 97.g. dzimušiem un jaunākiem bērniem.

Liels Paldies Ķekavas kausa atbalstītājai Dacei Cīrulei(sporta iniciatīvas centra direktorei) un idejas autoram Ķekavas trenerim Ingusam Kampmanim!
Un protams Liels paldies mūsu draugiem – Lielvārdei, Irlavai, Talsiem, Ķekava2-par piedalīšanos!

Kausa ideja radās sakarā ar pilnīgi neizdevušos organizācijas ziņā Latvijas čempionātu šai vecuma grupai.Gribējās sezonu pabeigt uz pozitīvu noti! Tā kā 2007/2008.gada Latvijas Čempionāts 97.g. un jaunākiem bija absolūti haotisks, nesaprotams, daži spēlē pēc nolikumiem, bet citi kā grib, tautā tas iesaukts jau ir par Ulbrokas - Pārgaujas Čempionātu!

Uz Ķekavas kausu tika aicinātas 8.komandas, ieradās 5.komandas- Ķekava, Ķekava2, Irlava, Talsi, Lielvārde , zināmu apstākļu dēļ atteicās - Ulbroka, Rīgas Lauvas un Ogre.

Šī svētdiena bija fantastiska atpūtas, izklaides , prieka un pozitīvu emociju diena!

Ķekavnieku treneris Inguss Kampmanis ar Daces Cīrules atbalstu bija padomājuši par tik daudz balvām - bija 3lielie kausi pirmajām 3.vietām, un 2mazāki kausi ceturtajai un piektajai vietai, mazie kausi pēc katras spēles tika pasniegti abu komandu labākajiem spēlētājiem, un beigu beigās vēl bija Florbola figūriņas labākajam(simboliskajam) pieciniekam. Jā, un protams arī pirmajām trīs vietām bija skaistas medaļas! Neizpalika arī visām piecām komandām speciāli gatavotas saldējuma tortes ar florbola simboliku un limonādes! Arī par mūziku tika padomāts, kas aizpildīja brīvos brīžus! Un katras spēles vārtu guvēju vārdi tika saukti mikrofonā! Ko te vēl pielikt - laba organizācija!

Fantastisks prieks un neaprakstāmas emocijas bija bērnu un vecāku acīs ieraugot galdiņu ar kausu un balvu pārpilnību-bērni nemitīgi drūzmējās ap to atvērtām mutēm skatījās, kā sastinguši, vecāki jautāja atļauju - vai drīkst nofotografēt. Kā atzina gan bērni, gan vecāki - nekad tādu balvu pārpilnību viņi nebija redzējuši-pat LV čempionātos!

Sacensības.

Pašas sacensības noritēja spraigā cīņā un līdz pēdējam mirklim nebija zināms precīzs vietu sadalījums, kas saglabāja intrigu. Prieks par Ķekavas komandu, kurai bija visas uzvaras un viens neizšķirts pret Irlavu. Bēdīgs moments bija tas, ka 9.sekundes pirms Ķekavas - Irlavas spēles beigām no mūsu pašu aizsarga bumba ielidoja Ķekavas vārtos-tā izlīdzinot rezultātu 3-3.Tas arī izšķīra vietu sadalījumu(jo tika skaitīta vārtu attiecība). Irlava pirmie , Ķekava otrie .Vienāds punktu skaits bija Talsiniekiem un Lielvārdei, bet tā kā vārtu attiecībās pārsvars bija Lielvārdei, tad Lielvārde ieguva godpilno trešo vietu! Ceturtie - Talsi un piektie Ķekava2 .

Ķekava 2 puišiem tas bija vispār pirmais šāda veida turnīrs.Viņi trenējas tikai pirmo gadu. Šai komandai ir labs vārtsargs un spēlētāji ar labu potenciālu uz izaugsmi. Bija patīkami skatīties , kā mazo Ķekavas2 komandu atbalsta jau pieredzējusī ĶEKAVA - puiši kliedza, uzmundrināja, sauca nepadodaties pat pie 0-10, un bija skaļas ovācijas, kad Ķekava 2 iemeta vārtus.

Viss turnīrs norisinājās ļoti draudzīgā gaisotnē! Pēc turnīra komandu treneri un vecāki nāca klāt Ķekavas trenerim Ingusam Kampmanim un teica pateicības un atzinības vārdus , kas bija liels , bet pelnīts pārsteigums un ļoti, ļoti patīkami!

Nedaudz par Ķekavas komandu.

Komanda jau spēlēs rāda stabilu sniegumu, ar katru mirkli kļūst stiprāka, labāka. Visi puikas cīnījās ar 100% atdevi. Īpaši varētu izcelt Ķekavas vārtsargu Tomasu Kampmani, kurš visas 4spēles nostāvēja ar temperatūru, un glāba dažbrīd 100% vārtu iespējas, un skatītājus pārsteidza ar saviem akrobātiskiem lēcieniem atvairot bumbiņas. Tomass bija augumā mazākais vārtsargs un lai tiktu līdz tā sauktajai „devenei”-viņam gribot negribot ir jālec. Ķekavas komandā ir ārkārtīgi stabili seši spēlētāji, kuriem ir vislielākā pieredze -Emīls Lisovskis, Roberts Cipulis, Klāvs Ozoliņš, Ralfs Orste, Jēkabs Berkmanis,Tomass Kampmanis. Liels paldies visiem pārējiem Ķekavas komandas spēlētājiem, jo šī ir komandas spēle, un bez viņiem visiem Ķekava nekad nebūtu tāda Ķekava kāda viņa ir tagad! Šie puikas-Kristaps Turļuks, Kārlis Pētersons, Verners Stols, Artūrs Teteris, Kristaps Geks, Kristians Vuļs-ir liels atbalsts komandai un palīdzējuši pie komandas uzvarām, arī pa reizei guvuši vārtus, devuši rezultatīvas piespēles. Tikai viņiem vēl nav tik lielas spēļu pieredzes, bet ir jūtama izaugsme!

Ķekavas komandas balvas – mazie kausiņi pēc katras spēles.

  • Ķekava-Ķekava2 labākais spēlētājs Ķekavas komandā tika atzīts Roberts Cipulis!
  • Ķekava-Irlava labākais spēlētājs Ķekavas komandā tika atzīts Emīls Lisovskis!
  • Ķekava-Lielvārde labākais spēlētājs tika atzīts vārtsargs- Tomass Kampmanis!
  • Ķekava-Talsi labākais spēlētājs Ķekavas komandā tika atzīts Klāvs Ozoliņš!
  • Īpaša balva par cīņas sparu un neatlaidību tika piešķirta Ķekavas komandas aizsargam Jēkabam Berkmanim!

Simboliskais piecinieks :

  • Ķekava - Ralfs Orste!
  • Lielvārde- Oskars Dūdens
  • Irlava- Renārs Austrums
  • Irlava- Ričards Riekstiņš
  • Talsi- Markus Plūdums

Par turnīra labāko vārtsargu tika atzīts Tomass Kampmanis no Ķekavas !

Ķekavas kauss 2008 Ķekavas kauss 2008
Ķekavas kauss 2008 Ķekavas kauss 2008
Ķekavas kauss 2008 Ķekavas kauss 2008
Ķekavas kauss 2008 Ķekavas kauss 2008
Ķekavas kauss 2008 Ķekavas kauss 2008
Ķekavas kauss 2008 Ķekavas kauss 2008
Ķekavas kauss 2008 Ķekavas kauss 2008
Paldies mūsu atbalstītājiem!

Ķekavas
pagasta padome

Ķekavas pagasta padome

Zone

Spēka pasaule

 

Vēlies Ķekavas fanu kreklu?
Ja atbilde ir "JĀ!", tad raksti mums e-pastu.
Diemžēl skaits ir ierobežots.
Treniņi florbolā bērniem Ķekavas sporta klubā

95.-98. gadā dzimušie, treneris Inguss
t. 26229090

99. gadā dzimušie un jaunāki, treneris Ints,
t. 29653457

Statistika
 
Florbola klubs „Ķekava” © 2007