| Sākums | komandas| Vēsture | Sacensības | Galerija | Arhīvs | Saites | Diskusijas | Kontakti |
:: FLORBOLA KLUBS ĶEKAVA ::
Latvijas meistarsacīkstes florbolā sievietēm augstākajā līgā
„Ķekava” pret Rīgas Lauvām – 5:6

Šī spēle, kas norisinājās Ķekavā, bija sezonā pirmā abām komandām, ķekavniecēm arī pirmā pēc atgriešanās augstākajā līgā. Rīdzinieces bija triumfējušas abās savstarpējās pirmssezonas spēlēs. Arī šoreiz uzvaru svinēja Lauvas , taču daudz saspringtākā cīņā.

Jau spēles pirmajās desmit minūtēs muļķīgi noraidījumu dēļ (nepareiza maiņa, nepareizs attālums) Lauvas deva iespēju mājiniecēm divreiz spēlēt vairākumā. Florbola Dievs, šķiet, bija viesu pusē, jo abos gadījumos ķekavnieces visu izdarīja ideāli, taču noslēgums izpalika. Trīs reizes tika izspēlēts līdz praktiski tukšiem vārtiem, bet visas trīs bumbiņa aizlidoja griestos... Ja neiesit tu, iesit tev. Uzreiz pēc Ķekavas spiedienu izturēšanas rīdzinieces deva prettriecienu, trīs minūtēs gūstot trīs vārtus (!) pretuzbrukumos. Divreiz tos noslēdza Gundega Immere, vēl reizi – Elīna Ivanova. Pēc tam ķekavnieces pamodās, zibenīgi atspēlējot divus vārtus. Vispirms Evija Poļakova atrada centrā nepiesegto Egiju Senku, bet pusotru minūti vēlāk viesu vārtus atslēdza tikko no LPA atnākušais duets Lana Kuzņecova un Ieva Berga. 17. minūtē Elīna Ivanova, gūstot savus otros vārtus panāca 4:2, taču pēdējais vārds piederēja Ķekavai. Rīdzinieces trešos vārtus mājiniecēm burtiski uzdāvināja, trīs sekundes pirms perioda beigām no aizvārtes iespēlējot bumbiņu tieši uz vārtu priekšā esošās Evijas Poļakovas lāpstiņas.

Otrajā periodā Ivandas Bērziņas vietā Rīgas Lauvu vārtus sargāja Lāsma Rimša. Viņa ielaida tikai vienus vārtus, taču pašas rīdzinieces tika atstātas sausā, līdz ar to ķekavnieces panāca neizšķirtu .Vienīgos vārtus šā perioda 9. minūtē guva Lana Kuzņecova.

Izšķirīgie notikumi norisinājās trešajā periodā. Abas komandas ilgi nespēja uzlauzt pretinieču aizsardzību, līdz ar to „sausais periods” ilga pat vairāk kā 20 minūtes. Un iespējams būtu vēl garāks, ja Rīgas Lauvām neuzsmaidītu veiksme. 51. minūtē Diāna Isjomina no aizvārtes centās iespēlēt bumbiņu centrā, taču tā atsitās pret vārtsardzes muguru un ieripoja vārtos. Vēl piecas minūtes vēlāk Elīna Ivanova pārsvaru dubultoja. Divas minūtes pirms spēles beigām ķekavnieču galvenais treneris Andis Blinds pieprasīja minūtes pātraukumu, lai plānotu vārtsarga maiņu pret sesto laukuma spēlētāju. Taču pirms vēl tāda iespēja bija radusies, Egija Senka panāca 5:6. Tad, kad Ķekava beidzot nomainīja vārtsargu, uzbrukumi bija nesekmīgi, un Lauvas svinēja uzvaru.

Galvenais treneris Andis Blinds : „Ja ar rezultātu vēl varētu būt apmierināts, tad bija arī lietas, kas neapmierināja, piemēram, aizsardzības muļķīgās kļūdas. Bija acīmredzami, ka jāpiestrādā pie fiziskās sagatavotības, kā arī vairākuma izspēles. Prieks, ka pie rezultāta 0:3 nenolaidām galvas, bet gan atspēlējāmies uz 4:4. Jāatzīst gan, ka tik lielas problēmas varēja arī nebūt. Interesanti, kā gan būtu iegrozījusies spēle, ja pie rezultāta 0:0 kaut reizi no trijām trāpītu tukšos vārtos... Pietrūka veiksmes arī pie pašu vārtiem, jo piektais Lauvu gols tika gūts nejauši. Tagad gan nevajag pārdzīvot, jau lūkojamies uz priekšu – Talsu virzienā.”

Arī nākamās divas spēles Ķekava aizvadīs mājās – 18. septembrī pret Talsiem un 25. septembrī pret Valmieru.

Elīna Drēziņa
Paldies mūsu atbalstītājiem!

Ķekavas
pagasta padome

Ķekavas pagasta padome

Zone

Spēka pasaule

 

Vēlies Ķekavas fanu kreklu?
Ja atbilde ir "JĀ!", tad raksti mums e-pastu.
Diemžēl skaits ir ierobežots.
Treniņi florbolā bērniem Ķekavas sporta klubā

95.-98. gadā dzimušie, treneris Inguss
t. 26229090

99. gadā dzimušie un jaunāki, treneris Ints,
t. 29653457

Statistika
 
Florbola klubs „Ķekava” © 2007