| Sākums | komandas| Vēsture | Sacensības | Galerija | Arhīvs | Saites | Diskusijas | Kontakti |
:: FLORBOLA KLUBS ĶEKAVA ::
Par ko cīnīsimies šogad?

Sastāvs

Ķekavas vīriešu Virslīgas komandas kodols, salīdzinot ar pagājušo sezonu, ir saglabājies. Starpsezonas laikā komandu pametis iepriekšējās sezonas otrais rezultatīvākais komandas spēlētājs Oskars Repke, kurš turpmāk florbola laukumos aizstāvēs Rubenes godu. Kopā ar komandu nav trenējies arī Edgars Petkus. Klāt nākuši perspektīvākie Daiļa Skudrīša audzēkņi – 16 gadu jaunais Jānis „Janeks” Liepa un 17 gadu vecais Armands „Pluto” Šonmanis. Abi sevi visai sekmīgi pierādījuši gan treniņprocesā, gan vasaras pārbaudes turnīros. Pēc zelta izcīnīšanas ar „Latvijas Avīzi” mūsu komandā atgriezies arī vārtsargs Raivo Rosts, tādējādi tandēmā ar Jāni Bramani veidojot vienu no spēcīgākajiem vārtsargu duetiem Virslīgā.

Treneris

No šīs vasaras augusta komandai ir jauns vecākais treneris – hokeja vidē rūdītais Andrejs Zaķis, kurš 5 gadus trenējis Latvijas sieviešu hokeja izlasi, kā arī hokeja klubu „Laima”.

Mērķi

Kā pamatuzdevums šajā sezonā komandai tiek izvirzīts izcīnīt augstāku vietu, salīdzinot ar pērno sezonu, kad pēc regulārā čempionāta tika iegūta 7. vieta un ceturtdaļfinālā sīvā cīņā zaudēts nākamajiem čempioniem – „Latvijas Avīzei”. Kā arī cīnīties par pusfinālu.

Konkurenti

Sezonas sākumā kā galvenie pretendenti uz medaļām tiek minēti „Talsi”, „CelTik/Lekrings”, „Rubene” un „Latvijas Avīze” – komandas, kurās līdzīgās proporcijās izkaisīti gandrīz visi Latvijas izlases spēlētāji (no Ķekavas komandas kā vienīgais izlases kandidāts uz šā gada nogalē gaidāmo Pasaules čempionātu tiek minēts Jānis Bramanis). Paredzams, ka pārējās komandas spēkos būs savā starpā līdzvērtīgākas un bieži atņems punktus viena otrai, neizslēdzot, ka „tiks” arī kādam no „lielā četrinieka”. Cīņa par medaļām, tāpat kā par izslēgšanas spēlēm palikšanu Virslīgā solās būt vēl interesantāka un neprognozējamāka kā pērn.

Pirmā spēle

Šo sezonu Ķekavas komanda sākusi ar uzvaru pār jaunpienācējiem – Valmieras florbolistiem, kuri sezonas starplaikā pastiprinājuši savu komandu ar dažiem Rubenes spēlētājiem. Spēle nebija viegla, gala rezultāts – 6:4. Vārtu guvēji Ķekavas komandā: Matīss Jansons, Mārtiņš Brigmanis, Kristaps Krūmiņš (+2 piespēles), Toms Mežotnis (+2 piespēles), Māris Gržibovskis (+1 piespēle) un Gints Klēģers.

Nākamā spēle piektdien, 19. septembrī, pulksten 19:00 Ķekavas sporta namā pret RTU, kurai pievienojušies divi no Latvijas izlases līderiem – Ainārs Juškēvičs un Pēteris Freimanis.

Atbalstītāji

Ķekavas komandas galvenie atbalstītāji ir Ķekavas pašvaldība, sporta preču ražotāji Asics, Triobet.com, kā arī lielākais florbola inventāra interneta veikals Florbolam.lv.

Gunārs Klēģers
Paldies mūsu atbalstītājiem!

Ķekavas
pagasta padome

Ķekavas pagasta padome

Zone

Spēka pasaule

 

Vēlies Ķekavas fanu kreklu?
Ja atbilde ir "JĀ!", tad raksti mums e-pastu.
Diemžēl skaits ir ierobežots.
Treniņi florbolā bērniem Ķekavas sporta klubā

95.-98. gadā dzimušie, treneris Inguss
t. 26229090

99. gadā dzimušie un jaunāki, treneris Ints,
t. 29653457

Statistika
 
Florbola klubs „Ķekava” © 2007