1 punkts izcīnīts vai 2 zaudēti? Ķekava - RTU 4:5 (pēc spēles s.m.)

22 nopelnītās soda minūtes, neieskaitīti vārti un nerealizēts neviens no četriem pēcspēles soda metieniem neļāva Ķekavas komandai noturēt spēles vidū iegūto 3 vārtu pārsvaru pār RTU florbolistiem un izcīnīt vairāk par 1 punktu.

Ātrās un visai spraigās spēles 28. minūtē pēc diviem Toma Mežotņa (1 piespēle Kristapam Krūmiņam) un vieniem Ginta Klēģera vārtiem (no Gunāra Klēģera piespēles) rezultāts uz tablo vēstīja 3:0 par labu Ķekavas komandai. Otrajā spēles pusē Ķekavas komandai tika piešķirtas 14 soda minūtes, 3 (!!!) reizes ķekavnieki izturēja mazākumu pret 5 viesu spēlētājiem. Jāpiebilst, ka gandrīz visus noraidījumus Ķekavas komandai fiksēja tikai viens no spēles tiesnešiem. RTU komandai – visā spēlē kopā piešķirtas 8 soda minūtes.

Otrajā spēles daļā trīs vārtus viesu labā guva Pēteris Freimanis, Ķekavai ceturtos vārtus guva Matīss Jansons, bet 3 minūtes un 5 sekundes līdz spēles pamatlaika beigām vienīgo reizi spēlē Ķekava kapitulēja mazākumā - rezultātu izlīdzināja viesu spēlētājs Kalvis Koskevičs no Mihaila Kostuseva piespēles (visā spēlē viņam 3 rezultatīvas piespēles).

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet pēcspēles „bullīšos” pārāki izrādījās viesi. Spēles gala rezultāts – 4:5, Ķekavai izcīnīts viens punkts, RTU – 2. Par labākajiem spēlētājiem atzīti Raivo Rosts (43 atvairīti metieni) no Ķekavas komandas un Pēteris Freimanis no RTU.

Nākamā spēle notiks 28. septembrī pulksten 18:00 Liepājā pret Kuršiem, kuri pērn Ķekavas komandai sagādāja 2 sāpīgus zaudējumus. Laiks revanšam.