Latvijas meistarsacīkstes florbolā sievietēm augstākajā līgā
Ķekava pret Valmieru – 1:9

Šajā spēlē acīmredzami visu izšķīra precizitāte. Pēc rezultāta nemaz nevarētu spriest, ka metienu attiecība bijusi ļoti līdzīga. Ķekavnieces izdarīja tikai par diviem metieniem mazāk, taču uzvaru svinēja valmierietes.

Gluži kā nepārvarams slieksnis Ķekavai turpina izrādīties pirmais periods. Nevienā no līdzšinējām spēlēm labs sākums nebija izdevies. Arī šoreiz pirmajā periodā mājiniecēm spēle no rokas negāja. Četri ielaisti vārti astoņu minūšu laikā bija kā auksta duša. Ironiskā kārtā divus no šiem goliem guva Inga Stulpāne, kura visu pagājušo sezonu un šīs sezonas sākumu spēlēja Ķekavas kreklā. Pēc šī viesu trieciena mājinieču treneris Andis Blinds pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, un vismaz līdz perioda beigām deficīts nepalielinājās.

Otrajā periodā spēle gan manāmi izlīdzinājās. Periodu labāk uzsāka viesu komanda, Ievai Jurkānei gūstot divus vārtus, taču drīz vien arī ķekavnieces teica savu vārdu šajā spēlē – 1:6 panāca Aija Vancāne. Bija iespēja vēl vairāk samazināt rezultāta starpību, taču netika izmantoti divi vairākumi perioda otrajā pusē.

Pēdējās 20 minūtes neko jaunu spēles gaitā nenesa – komandas turpināja spēlēt samērā veiksmīgi, taču vārtus atslēdza valmierietes. Trīs precīzi metieniem perioda pirmajās sešās minūtēs gan izrādījās vienīgie periodā gūtie vārti, taču iespējas gan Valmierai, gan Ķekavai netrūka. Kaut vai tas pats mājiniecēm piešķirtais soda metiens, ko realizēt neizdevās Līgai Vancānei. Parādījās vēl viena mājinieču nebeidzamā nelaime – nespēja realizēt izgājienus pret vārtsargu, trāpīt pa bumbiņu, esot pretī tukšiem vārtiem...

Spēles labākā spēlētāja acīmredzami bija valmieriete Ieva Jurkāne, kura guva četrus vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli. Laba spēle padevās arī Ilzei Justamentei – vārti un trīs piespēles.