Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga vīrieši
Ķekava – Kurši 2:3
Ķekava pret Kuršiem 2:3

Trešo reizi pēc kārtas sīvā cīņā zaudēts Liepājas Kuršiem. Pērn piekāpāmies pagarinājumā un pēcspēles soda metienos.

Pirmajos divos periodos izlieto ūdeni sasmelt neizdevās – Ķekava savu raksturu sāka demonstrēt vien 10 minūtes pirms spēles beigām, kad rezultāts bija 1:3. Pirmajā periodā pirmie vārtus guva mājinieki – vairākumu realizēja Raitis Bušs. Pēc neilga brīža Kuršiem bija iespēja dubultot pārsvaru, kad uz Ķekavas komandas vārtiem tika nozīmēts soda metiens, tomēr Aigaram Krickim pārspēt Jāni Bramani neizdevās. Mirkli vēlāk, kad komandas spēlēja 4:4 un no sodīto soliņa atgriezās 5. Kuršu spēlētājs, Kristaps Krūmiņš vārtu priekšā atrada brīvu Gintu Klēģeru - sitiens zem vārtu pārliktņa un rezultāts izlīdzināts. Pēc mirkļa Bramanis atvaira jau otro soda metienu un periods noslēdzas.

Metienu attiecība (20:8 par labu Kuršiem), kā arī divi piešķirtie soda metieni ir nopietns brīdinājums pirms otrās trešdaļas, taču neskatoties uz to, otrajā trešdaļā zaudēti vēl divi vārti, nerealizēts vairākums 5:3, atsists trešais uz Ķekavas komandas vārtiem piešķirtais bullītis un pirms pēdējās trešdaļas rezultāts jau 1:3.

Trešais periods jau nedaudz sāk atgādināt to Ķekavu, kāda tā bija pirmajās divās spēlēs, kad lielā mērā pateicoties tieši raksturam un cīņassparam tika sekmīgi nospēlēts. Tomēr ar vieniem gūtiem vārtiem (Gunārs Klēģers pēc teicamas Gata Kamša piespēles) izrādās par maz – nerealizētas paliek vēl vairākas labas izdevības –divreiz bīstami met Gints Klēģers (vārtsargs atvaira), vārtu pārliktņa izturību pārbauda Māris Gržibovskis, bet pēdējās sekundēs, kad vārtsargs nomainīts pret 6. laukuma spēlētāju, ķekavnieki veic izšķirošo reidu, bumbiņa vārtos, bet diemžēl pussekundi par vēlu un spēle noslēgusies.

Labākais spēlētājs Ķekavas komandā bija Jānis Bramanis – 41 atvairīts metiens un 3 (!) atvairīti bullīši.

Metienu attiecība: Kurši – 44, Ķekava - 37. Soda minūtes: Kurši – 8, Ķekava – 6.

Nākamā spēle šo piektdien – 3. oktobrī pulksten 20:00 Ķekavas sporta namā pret ASK/Lielvārdi.

P.S. Personīgi pasakos spēles tiesnešiem – Andrim Pīlupam un Arsēnijam Mihejevam - par korekto un teicamo spēles tiesāšanu.