Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga vīrieši
Ķekava - ASK/Lielvārde 3:2

Pēc neizteiksmīga zaudējuma Liepājas Kuršiem Ķekavas komanda spēja saņemties un sīvā un vārtu momentiem bagātā spēlē savu līdzjutēju priekšā izcīnīja svarīgu uzvaru pār ASK/Lielvārdes komandu.

Ar Mārtiņa Brigmaņa individuāli gūtajiem vārtiem spēles 8. minūtē Ķekava izvirzījās vadībā, un tas bija vienīgais vārtu guvums pirmajā periodā. Otrie vārti tika gūti otrās trešdaļas 5. minūtē, kad pēc pacietīgas izspēles vārtus no Kristena Rubeņa piespēles guva Klēģers jaunākais. Spēles turpinājumā abām komandām bija vairākas labas iespējas gūt vārtus, tomēr bumbiņa vārtos šajā periodā nokļuva vairs tikai vienu reizi, kad pretuzbrukumā ASK spēlētāji izmantoja ķekavnieku nesaprašanos aizsardzībā un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, kas solīja saspringtu 3. periodu.

Par tādu tas arī izvērtās, kad abas komandas turpināja visai aktīvi uzbrukt un cīnīties par tik nepieciešamajiem 3 punktiem turnīra tabulā. Laba iespēja panākt izlīdzinājumu bija ASK spēlētājiem, kad ķekavnieki sākotnēji pēc Kristapa Krūmiņa noraidījuma palika mazākumā, bet pāris minūtes vēlāk ASK jau spēlēja 5:3, kad uz noraidīto soliņa atpūtās Gatis Kamšs un Toms Mežotnis. Abas iespējas netika izmantotas un par to viņi tika sodīti, kad paši drīz palika mazākumā - Toms Mežotnis, izdarījis pareizos secinājumus, vairākumā saņēma piespēli no Rubeņa un ar negaitītu un vārtsargam neērtu metienu vārtu apakšējā stūrī guva spēles uzvaru nesošos vārtus. 18 sekundes līdz spēles beigām ASK vienus vārtus atguva, tomēr atlikušajā laikā Ķekava sekmīgi noturēja bumbiņu un arī izcīnīja kārotos 3 punktus. Jāpiebilst, ka šajā spēlē, līdzīgi kā visās iepriekšējās, ķekavniekiem bija zema momentu realizācija - šajā rādītājā komandai pagaidām ir vājākais rādītājs visā līgā, tāpat kā pēc gūto vārtu skaita. Tomēr esam pirmie pēc ielaisto vārtu daudzuma.

• Metienu attiecība: Ķekava - 48, Lielvārde – 41.
  • Soda minūtes: Ķekava – 12, ASK/Lielvārde – 10.

Par spēles labāko spēlētāju Ķekavas komandā tika atzīts Jānis Bramanis.

Pēc šīs spēles Ķekava turnīra tabulā ar 2 izcīnītām uzvarām un diviem zaudējumiem (viens no tiem pēcspēles soda metienos) atrodas 6. vietā. Nākamā spēle pret čempionāta līderiem CelTik/Lekrings - 10. oktobrī pulksten 20.00 Ķekavas sporta namā.