Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga vīrieši
Ķekava - CelTik/Lekrings 7:9

Neskatoties uz ievērojamiem robiem sastāvā, Ķekava spēja izrādīt nopietnu pretestību vienai no čempionāta favorītkomandām - Cēsu CelTik/Lekrings. Ķekavniekiem dažādu iemeslu dēļ spēlē nepiedalījās Māris Gržibovskis, Gatis Kamšs, Normunds Ozoliņš un Kristaps Krūmiņš. Līdz ar to visi maiņu virknējumi bija jāmaina. Iespejams, grūtības komandu vēl vairāk mobilizēja un spēle izvērtās interesanta un rezultatītva.

“Pirmā trešdaļa iesākās ar abu komandu drudžainu spēli. Komandas centās iegūt iniciatīvu laukumā. Spēles sākumā tiesneši neskopojās ar spēlētāju sodīšanu. Vispirms "Ķekava" saņēma divus pārkāpumus. Ja pirmajā reizē viesiem nekas nesanāca, tad otrajā vairākumā Jānis Freivalds, ne bez veiksmes, raidīja bumbiņu Jāņa Bramaņa vārtos. Pēc brīža uz sodīto soliņu devās jau viesu komandas spēlētājs un Toms Mežotnis no Ginta Klēģera piespēles ar precīzu metienu no laukuma labās malas panāca izlīdzinājumu. Pēc pāris minūtēm ķekavnieki piespieda rupji aizsardzībā kļūdīties viesu komandas spēlētāju Ingu Laiviņu, kurš, atrodoties ar muguru pret vārtiem, izmeta bumbiņu savu vārtu priekšā mājiniekam Kristenam Rubenim, kurš to nekavējoties piespēlēja Mārtiņam Brigmanim un rezultāts jau 2:1 par labu Ķekavai. Ilgi gan vadība nesaglabājās, jo Laiviņš reabilitējās par savu neveiksmi, "nozogot" bumbiņu mājiniekiem pēc Bramaņa iesāktā uzbrukuma, uzreiz triecot to zem pārliktņa. Pēc pusminūtes vadībā jau atkal bija "Cel Tik/Lekrings", jo sodu no vārtu priekšas vārtu guvumā zibenīgi pārvērta Ģirts Laugalis. Guvušas piecus vārtus, turpinājumā komandas nedaudz pierima, pirmajā puslaikā vairs ar precīziem raidījumiem neizceļoties.

Otrā perioda sākumā cēsnieki guva ceturtos vārtus, kad izdevās piespēle no aizvārtes un Mārtiņš Rajeckis no vārtu priekšas no gaisa raidīja bumbiņu vārtos. Perioda vidusdaļā mājinieki atkal pievilka līdz minimumam, kad laukuma centrā bumbiņu pārturēja Andris Malkavs un ātrā pretuzbrukumā Gunāra Klēģera mestā bumbiņa vispirms trāpa pa vārtu stabiņu, bet pēc tam atlēkušo bumbu vārtos raida Gints Klēģers. Pēc gūtajiem vārtiem "Ķekava" manāmi aktivizējās, nopelnot tiesības divas minūtes spēlēt vairākumā. Tad iniciatīva pārgāja mājinieku pusē. Tika gūti arī divi vārti, taču nevienus no tiem tiesneši neatzina par pareizi gūtiem. Neiemet tu, iemet tev teiciens nostrādāja arī šoreiz, kad vairākumā no vārtu priekšas vēlreiz precīzs ir Rajeckis. Tiesa, jau pēc piecām sekundēm zibenību pretuzbrukumu noorganizē brāļi Klēģeri, atspēlējot vienus vārtus. Perioda pēdējā minūtē skaistu pretuzbrukumu noorganizē viesi, kuru ar metienu tukšos vārtos noslēdz Andris Malkavs – 6:4 pēc diviem periodiem.

Trešā perioda sākumā Mārtiņš Rajeckis noformē sev "hat-trick", taču minūti vēlāk ar to pašu atbild Gints Klēģers, kurš gūst skaistus vārtus pēc pagrieziena. Turpinājumā Laiviņš aiz pretinieku vārtiem atņem bumbiņu aizsargiem un piespēlē Tomam Rīsmanim, kurš met nekļūtīgi. Mājinieki pēc brīža izmanto vēl vienu aizsargu kļūdu, raidot bumbiņu vārtos. Tomēr, tikai tiesnešiem zināmu iemeslu dēļ vārti netiek ieskaitīti. Piecas minūtes pirms mača beigām Gints Bērtulis devīto reizi raida bumbiņu Bramaņa vārtos, bet mača izskaņā divus vārtus atgūst Gunārs Klēģers – vispirms realizēts vairākums (piespēle – Artūram Špīsam), bet mača pēdējā minūtē vārti tiek gūti izgājienā vienatnē pret Bundzenieku (no brāļa Ginta piespēles) – 9:7.”

Pacīnīties par uzvaru šinī spēlē galvenokārt traucēja pieļauto kļūdu skaits, toties par cīņas sparu uzslavu pelnījusi visa komanda. Savu labako spēli sezonā aizvadīja Gints Klēģers - 3 vārti un 2 piespēles.
Metienu attiecība: 39:39. Soda minūtes: Ķekava - 8, CelTik/Lekrings - 10.
Pēc šīs spēles Ķekava saglabāja 6. vietu turnīra tabulā. Nākamā spēle sestdien, 18. oktobrī, izbraukumā Igaunijā pret Jogeva SK Tahe.