Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga sievietes
Ķekava - Valmiera 2:6

Otro reizi pēc kārtas savā starpā tikās Ķekavas un Valmieras komandas, tikai šoreiz izbraukumā devās ķekavnieces. Spēles gaita no iepriekšējās atšķīrās, taču uzvarētājs ne – valmierietes svinēja uzvaru ar 6:2. Rezultāts varēja būt arī savādāks – ķekavnieču divi nerealizētie soda metieni un četri nesekmīgie vairākumi mijās ar valmieriešu nepārtrauktajiem uzbrukumiem.

No spēles sākuma līdz beigām aina uz laukuma bija identiska – valmierietes pieturēja bumbiņu un centās pārspēt pacietīgi aizsardzībā spēlējošās ķekavnieces, kuras savukārt atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem. Rezultāts tika atklāts pirmā perioda vidū, kad Andas Knospiņas metiens atleca tukšu vārtu priekšā, kur to pielaboja Elīna Drēziņa. Drīz vien tukšu vārtu priekšā attapās arī Ilze Justamente, kura šādi pielika punktu vairākumam, izlīdzinot rezultātu.

Otrajā periodā vienīgos vārtus guva mājiniece Indra Beķere. Pirms tam gan iespējas izvirzīties vadībā bija arī Ķekavai – nerealizēts soda metiens un divi vairākumi.

Pēdējās divdesmit minūtes tika pavadītas zem Valmieras zīmes. Viesu komanda vairs nespēja turēties pretī nemitīgajiem uzbrukumiem. Jau perioda otrajā minūtē pārsvaru dubultoja, kā arī savus otros vārtus guva Ilze Justamente. Divas minūtes vēlāk ķekavniecēm bija iespēja atjaunot vienu vārtu deficītu, taču jau otrais nerealizētais soda metiens... Par to viesu komandu sodīja Ieva Jurkāne, panākot jau 4:1. 52. minūtē otros un pēdējos vārtus Ķekavai guva Ieva Berga, taču sekoja vēl viens izmantots vairākums no valmieriešu puses. Punktu spēlei ar rezultatīvu metienu pusminūti pirms spēles beigām pielika Dace Āboliņa.

Trenera Anda Blinda komentārs: „Pietrūka meistarības, pieredzes un veiksmes. Un veiksies tad, kad būs meistarība. Jāpaiet laikam, kamēr katra spēlētāja apzināsies, ka spēlē virslīgā, kur ir citi ātrumi un pavisam cita spēle. Man patika cīņasspars, kas pietrūka iepriekšējā spēlē, kā arī disciplīna. Dažās epizodēs gan nenospēlējām līdz galam, palaidāmies.”

Nākamo spēli ķekavnieces aizvadīs 23. oktobrī – mājās pret „Impro”. Šajā spēlē kāda no komandām gūs pirmo uzvaru (abas gan pirms tam uzvarēja Talsus, taču šī komanda nu piedalās 1. līgas turnīrā). Savukārt divas dienas vēlāk lielvārdnieces arī dosies uz Valmieru.