Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga vīrieši
Jõgeva SK Tähe - Ķekava 6:7 (pagarinājumā)

Četru vārtu pārsvars otrā perioda sākumā, pēdējās minūtēs izrauts neizšķirts un pagarinājumā izrautā dramatiskā uzvara ļauj Ķekavas komandai pakāpties LČ turnīra tabulā uz 5. vietu.

Tas, ka igauņi šogad ir nolēmuši krietni nopietnāk pacīnīties par iespējami augstāku vietu Latvijas florbola čempionātā, ir skaidrs – viņu rindās šogad spēlējuši jau četri leģionāri, tiesa, nav bijusi vēl neviena spēle, kurā tie visi būtu piedalījušies vienlaicīgi. Izņēmums nebija arī šis mačs, kurā Tähe rindās debitēja bijušais Rēzeknes Blāzmas un Latvijas Avīze/LU krievu leģionārs Pāvels Semjonovs, bet pārējo viesspēlētāju uzvārdi komandas pieteikumā nebija atrodami.

Pērn Ķekava visai neizteiksmīgā spēlē igauņiem Jogevā zaudēja ar 2:5. Tāds rezultāts lika krietni nopietnāk noskaņoties šai spēlei, un tas arī veiksmīgi izdevās – pēc pirmā perioda, pateicoties Toma Mežotņa diviem (no Matīsa Jansona un Mārtiņa Brigmaņa piespēlēm) un Mārtiņa Brigmaņa vieniem vārtiem Ķekava izvirzījās vadībā ar 3:0.

Arī otrā perioda sākums neliecināja, ka sagaidāmas briesmas – Gints Timoško, saņēmis piespēli no Artūra Špīsa, no kreisās laukuma malas ar tālu metienu virs vārtsarga kājas gūst vārtus un rezultāts jau 4:0. Šinī brīdī Ķekavas komanda burtiski apstājas un līdz perioda beigām igauņi rezultātu izlīdzina, kā arī nerealizē vienu bullīt. Perioda gaitu ļoti labi atspoguļo metienu attiecība šinī trešdaļā – 25:6 par labu Tähe...

Trešā perioda sākumā 5 minūšu noraidījumu nopelna Ķekavas vārtsargs Raivo Rosts un pašam arī jādodas uz noraidīto soliņa, bet vārtos stājas Jānis Bramanis. Arī igauņiem 2 minūšu noraidījums un pēc 2 minūtēm Ķekavai paliek 3 minūtes mazākumā. Šajā brīdī Māris Gržibovskis nopelna vēl vienu 2 minūšu pārkāpumu un ķekavnieki paliek jau 3:5. Igauņi lielo pārsvaru arī realizē, pirmo reizi izvirzoties spēlē vadībā. Paiet tikai viena minūte un Jānis Bramanis ar teicamu piespēli uzbrukuma smailē izvirza Gintu Klēģeru, kurš ar sitienu no gaisa pārspēj igauņu vārtsargu un atjauno rezultāta līdzsvaru. Spēles 52. minūtē igauņi vēlreiz izvirzās vadībā, bet mazāk kā divas minūtes līdz 3. perioda beigām no Toma Mežotņa piespēles rezultātu no vārtu priekšas izlīdzina Gunārs Klēģers un seko pagarinājums, kurā par igauņu ātro nāvi parūpējas Kristens Rubenis, kurš pēc Sergeja Sevrjuka piespēles ar patālu metienu pārspēj Ginta Klēģera piesegto Tähe vārtu vīru, nodrošinot komandai 2 svarīgus punktus turnīra tabulā.

Metienu attiecība: Jõgeva SK Tähe – 58, Ķekava – 44.
Soda minūtes: Jõgeva SK Tähe – 6, Ķekava – 13.

Nākamā spēle pēc divām nedēļām pret Latvijas čempioniem - Latvijas Avīze/LU - 8. novembrī Rīgas Olimpiskajā centrā pulksten 17:00.