Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga sievietes
Pret Rubeni 3:7

Ceturtdien ķekavnieces tikās ar Latvijā spēcīgāko komandu Rubeni. Rubenietes uzbruka gandrīz nepārtraukti, taču, pateicoties disciplinētai aizsardzībai un labai vairākuma izspēlei, viesu komanda čempiones neatlaida par tālu, izcīnot solīdo 3:7.

Jau pašā sākumā izcīnot bumbiņu, ķekavnieces neminstinoties devās uz priekšu, un Zane Klabere viesu uzbrucējas apturēja tikai ar pārkāpumu. Jau pirmajā minūtē radušos iespēju spēlēt vairākumā izmantoja Ieva Berga, kas bija precīza no vārtu priekšas. Prieki gan nebija ilgi, jo burtiski nākamajā uzbrukumā Rubenes spēlētāja Liene Rajecka rezultātu izlīdzināja. Pirmajā perioda pusē Ķekava divreiz spēlēja mazākumā, taču rubenietes vārtus neguva. Vadzis lūza spēles 14. minūtē, kad pirmo reizi mājinieces vadībā izvirzīja Dace Spalva. Neilgi pēc tam Zeltītei Bankavai tika uzticēts izpildīt soda metienu, taču viesu vārtsardze Jolanta Stikute, ar pirkstu galiņiem atvairīja metienu. Soda metienam sekojošo mazākumu gan Ķekava nespēja izturēt, četras minūtes pirms perioda beigām savus otros vārtus guva Dace Spalva.

Jau otrā perioda otrajā minūtē mājinieču pārsvaru palielināja Kristīne Bankava. Perioda vidū viena pēc otras tika noraidīta pa vienai spēlētājai no katras komandas, un jau atkal veiksmīgāk vairākumā darbojās ķekavnieces, izmantojot arī otro vairākumu. Šoreiz izspēlei punktu pielika Aija Vancāne. Gluži kā pēc pirmajiem vārtiem, arī šoreiz prieki nebija ilgi, jo jau pēc pusminūtes pēc Zeltītes Bankavas metiena bumbiņa nokļuva otros vārtos. Minūti vēlāk vārtus guva arī viņas māsa Kristīne, panākot 6:2 Rubenei.

Trešais periods nebija notikumu pilns. Spēles 45. minūtē savus trešos vārtus guva Kristīne Bankava, perioda vidū ķekavnieces izturēja kārtējo mazākumu, un pēdējais vārds piederēja viņām. Četras minūtes pirms beigu svilpes, pateicoties veiksmīgai soda izspēlei, savus otros vārtus šosezon guva aizsardze Agnese Jakāne.

Rubenietēm arī nākamā spēle jāaizvada Kocēnos, 8. novembrī uzņemot Rīgas Lauvas. Šajā dienā bija paredzēta arī spēle Latvijas Avīze/LU – Ķekava, taču tā nu ir pārcelta, un īstas skaidrības par nākamo spēli vēl nav.