Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem.
Ķekava – Bauska 6:5

Drāma ar laimīgām beigām

Daudzie Ķekavas komandas līdzjutēji, kuri svētdienas vakarā bija atnākuši vērot spēli ar Bauskas florbolistiem, bija liecinieki vienai no pēdējā laika Ķekavas komandas dramatiskākajām spēlēm. Sākoties spēles 58. minūtei, Ķekavas komanda vēl atradās iedzinējos ar divu vārtu deficītu, taču spēles izskaņā nepilnu divu minūšu laikā gūtie 3 vārti ļāva komandai ne bez veiksmes palīdzības izcīnīt uzvaru.

Spēles sākums veiksmīgāks izdevās viesiem, kad no vārtu priekšas precīzi met Rihards Krūmiņš. Ķekavnieki atbild vien pašās perioda beigās, kad 13 sekundes līdz pārtraukumam vairākumā no Kristena Rubeņa piespēles ar spēcīgu sitienu no labās malas rezultatīvs ir Gints Klēģers.

Otrajā periodā mājinieki demonstrē visai blāvu sniegumu, ko Bauska veiksmīgi izmanto, izvirzoties vadībā ar 3:1. Perioda beigās Ķekava iegūst vairākumu un 3. perioda sākumā to arī sekmīgi realizē, kad Gunāra Klēģera mesto bumbiņu vārtsargs gan atsit, tomēr pie tās pirmais ir brālis Gints un rezultāts vairs tikai 2:3. Ķekava turpina aktīvi uzbrukt (metienu attiecība visā periodā 17:7 par labu mājiniekiem) un 53. minūtē no teicamas Artūra Špīsa piespēles, neapstādinot bumbiņu no labās malas netverami sit Mārtiņš Brigmanis un rezultāts ir izlīdzināts. Šinī brīdī nervi neiztur Bauskas vārtsargam Uģim Upeniekam, kurš ar precīzu sitienu zem jostas vietas gar zemi nogulda mājinieku Kristapu Krūmiņu. Par šādu nesavaldību viņš nopelna 2+10 soda minūtes, kuras arī pašam jādodas izciest. Bauskas vārtos, pārvilcis vārtsarga ekipējumu, šinī brīdī stājas... laukuma spēlētājs, jo komandas rezerves vārtsargs baušķeniekiem šinī spēlē nav. Šāds fakts iemidzina Ķekavas komandu un Bauskas spēlētājs Māris Akmentiņš gūst divus vārtus pēc kārtas – vispirms mazākumā, bet tad arī vienādos sastāvos, un jau šķiet, ka Bauska varētu pārsvaru arī noturēt.

Šinī brīdī Ķekavas komanda pieprasa minūtes pārtraukumu, kas arī dod rezultātu. Kad atlikušas spēlēt nepilnas 3 minūtes, divu minūšu laikā 3 vārtus gūst Gunārs Klēģers (divas piespēles Kristena Rubeņa kontā, viena – Gintam Klēģeram) un 47 sekundes līdz spēles beigām panākts jau +1, kas arī sekmīgi noturēts līdz beigu signālam.

• Metienu attiecība: Kekava – 36; Bauska – 23
  • Soda minūtes: Ķekava - 4; Bauska – 22

Nākamās spēles:

• 14. novembrī (piektdiena): Ķekava - Talsi (Ķekavas SN plkst. 20:00)
  • 16. novembrī (svētdiena): Latvijas Avīze/LU - Ķekava (Ķekavas SN plkst. 17:00)