Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Ķekava – Talsi 5:6

Pēdējo minūšu scenāriji...

Ķekavas komandai intriga spēles beigās sāk kļūt par ikdienu - pēdējo 3 spēļu liktenis izšķīries pēdējo minūšu un pat sekunžu laikā - pret Jogevas Tahe nepilnas divas minūtes līdz beigām ķekavnieki rezultātu izlīdzināja un papildlaikā guva uzvaru, pret Bausku pēdējo divu minūšu laikā guva 3 vārtus un izrāva uzvaru ar 6:5, pret Talsiem Fortūna pēdējā bridī savu vaigu tomēr pagrieza pretinieku virzienā - sākoties pēdējai spēles minūtei, ķekavnieki rezultātu izlīdzināja, taču Talsi 23 sekundes līdz spēles beigām pamanījās iemest uzvaru nesošos vārtus.

Spēles 1. periodā Ķekava pret viesiem - Talsu komandu - neizrādīja ne mazāko viesmīlību - jau 18. minūtē kurzemnieki bija spiesti ņemt minūtes pārtraukumu, jo rezultāts uz tablo rādīja 3:0. Šajā laikā bija paspējuši izcelties Gatis Kamšs no Mārtiņa Brigmaņa piespēles, Armands Šonmanis, kuram tie bija debijas vārti Virslīgā, kā arī Gints Klēģers no brāļa Gunāra piespēles.

Otrajā periodā Ķekava nodemonstrē, ka negrasās apstāties - Matīss Jansons panāk jau 4:0. Talsi pirmo reizi bumbiņu teicami spēlējošā Raivo Rosta vārtos iemet perioda vidū, spēlējot vairākumā.

Arī 3. trešdaļa sākas ar aukstu dušu, tikai šoreiz tā ir nepatīkamāka mājiniekiem - 5 minūšu laikā Talsi rezultātu jau izlīdzinājuši, bet 10 minūtes līdz spēles beigām, Ķekavai atrodoties mazākumā, Oskars Fīrmanis vadībā izvirza jau Talsus – 4:5. Kad spēlēt atlikušas mazāk par 3 minūtēm, Ķekava nopelna vairākumu un 51 sekundi līdz spēles beigām pēc vairākām labām izdevībām Ginta Klēģera no aizvārtes piespēlētā bumbiņa ne bez Talsu vārtsarga palīdzības nonāk vārtos un rezultāts kļūst 5:5! Kad sāk jau šķist, ka gaidāms papildlaiks, Talsu uzbrucējs Jānis Jansons 23 sekundes līdz spēles beigām panāk 6:5, un šoreiz laika ir par maz, lai izrautu papildlaiku. Sāpīgs zaudējums labā spēlē.

• Metieni: Ķekava – 37; Talsi - 36
  • Soda minūtes: Ķekava – 8; Talsi - 4