Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Rubene – Ķekava 3:7

Trijniekā ielauzties neizdodas

Šo sestdien Ķekavas komanda aizvadīja spēli pret Rubenes florbolistiem un piekāpās ar rezultātu 3:7.

Ķekavniekiem uz pārcelto spēli pret spēcīgo Rubenes komandu, kura šobrīd atrodas 3. vietā, bija ievērojami robi sastāvā – spēlē nepiedalījās Artūrs Špīss, Māris Gržibovskis un Gatis Kamšs. Līdz ar to bija jāmaina visi maiņu virknējumi un spēle jāaizvada ar divām maiņām.

Spēles apraksts no florbolazinas.lv:

Spēle iesākas ar "Rubenes" spiedienu, bet vārtus pirmie guva viesu florbolisti – no Sergeja Sevrjuka piespēles precīzs metiens no labās malas padevās Gintam Klēģeram. Šāds rezultāts gan ilgi neturējās uz tablo, jo pēc nepilnas minūtes vārtus guva "Rubenes" kapteinis Bagāts. Spēle turpinājās ar "Rubenes" uzbrukumiem, taču atkal vārtus guva viesi. Pēc soda izspēles Kristena Rubeņa mestā bumbiņa trāpīja pa vārtu augšējo stabiņu un pirmais pie tās bija Sergejs Sevrjuks, kurš raidīja to vārtos. Pēc nepilnas minūtes, izlīdzinājumu panāca Vidzis. Bet pēc divām minūtēm, beidzot Bagāts vadībā izvirzīja mājiniekus. Vairāk nekas būtisks šajā periodā nemainījās. Pēc pirmā perioda – 3:2 vadībā „Rubene.”

Otrais periods atkal sākās ar mājinieku ofensīvu, vārtus tā arī negūstot. 28. minūtē noraidījumu nopelna viesi, to izdodas realizēt jau 2. sekundē. Skaistu kombināciju izspēlē Jēkabsons, bet vārtus gūst Repke. Pēc minūtes vairākumā spēlēt nopelna viesi, taču tas netiek izmantots. Spēles turpinājuma nekas vairāk nemainās, atkal vairākumā nopelna spēlēt viesi, taču atkal nekas neizdodas. Tā pēc otrā perioda – 4:2 „Rubene” vadībā.

Trešais periods iesākas ar Vidža noraidījumu, bet brīdī, kad Vidzim palicis sēdēt dažas sekundes, divas minūtes nopelna jau viesi. Kad mājinieki jau spēlē pilnā sastāvā, vārtus vairākumā gūst Repke. Pēc minūtes vārtus pēc Intara Labsvārda diagonālas piespēles gūst Gunārs Klēģers. Spēles turpinājumā abas komandas turpināja cītīgi uzbrukt. Pēc brīža tālu Akūlova piespēli no gaisa vārtos triec Vidzis. Tieši pēc minūtes soda metienu realizē Stepāns, sākumā trāpot vārtsargam, bumbiņa tomēr lēnām iekrīt vārtos. Tuvojoties spēles beigām, divas minūtes nopelna Ulmanis, bet pēc 8 sekundēm, sev divas minūtes nopelna Kristaps Krūmiņš, bet piecas minūtes nopelna Skrastiņš par bīstamu spēli. Ar to arī šī spēle noslēdzās – 7:3 svarīga uzvara "Rubenei".

• Metieni pa vārtiem: Rubene - 27; Ķekava - 15
  • Soda minūtes: Rubene - 13; Ķekava - 6

Ķekava šobrīd saglabājusi 4. vietu turnīra tabulā.

Pirmā apļa pēdējā spēle pret Pārgauju notiks šo piektdien, 28. novembrī, pulksten 20:00 Ķekavas SN.