Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga sievietes
Pret Impro 5:6

Jau otro reizi sezonā Ķekavā ķekavnieces tikās ar „Impro”. Pirmajā spēlē uzvaru bija svinējušas mājinieces, taču šoreiz lievārdietes revanšējās, izcīnot svarīgu panākumu.

Rezultāts tika atklāts pirmā perioda vidū, kad pēc viesu ofensīvas pretuzbrukumā aizskrēja Aija Vancāne, veiksmīgi pārspējot vārtsargu. Tomēr tikai minūti vēlāk no vārtu priekšas rezultātu izlīdzināja Kristīne Grigorjeva.

Otrais periods mājiniecēm izvērtās pagalam neveiksmīgs. „Impro” vadībā izvirzījās jau perioda piektajā sekundē, kad metiens no centra atrada ceļu vārtos caur vārtsarga kājām. Tas ķekavniecēm nāca kā neliels trieciens, no kura perioda gaitā tā arī neizdevās atgūties. Neskatoties uz diviem vairākumiem, viņas tā arī nepārspēja viesu vārtsardzi, bet no saviem vārtiem bumbiņu vilka ārā vēl trīs reizes. Kad rezultātu līdz 4:1 bija palielinājušas Kristīne Grigorjeva un Agnese Meistare, Ķekavas treneris pieprasīja minūtes pārtraukumu, tomēr perioda noslēgumā Grigorjeva izcēlās vēl reizi, līdz ar to perioda rezultāts bija 4:0 par labu „Impro”...

Trešajā periodā mājinieces ar sparu metās glābt situāciju. 44. un 49. minūtē vārtus guva attiecīgi Aija Vancāne un Agnese Jakāne, panākot 3:5. Taču neilgi pēc tam rezultāta starpību atkal palielināja spēles zvaigzne Kristīne Grigorjeva, 3:6. 52. minūtē savus trešos vārtus šajā spēlē guva Aija Vancāne, atjaunojot divu vārtu deficītu. Pusminūti pirms spēles beigām ķekavnieces nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kas nesa cerētos rezultātus – Agnese Jakāne samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Mājnieces atkal sauca malā vārtsargu, taču izlīdzinošajiem vārtiem spēka nepietika.

Līdz ar to, Ķekava tabulā noslīdējusi uz pēdējo vietu, savukārt „Impro” nu jau tikai par punktu atpaliek no Rīgas Lauvām un play-off vietas.

Treneris Andis Blinds : Nospēlējam loti slikti visās pozīcijās. Varbūt pie vainas bija ilgāks spēļu pārtraukums (trīs nedēļas), varbūt ietekmēja tas, ka pirms tam tieši aizvadījām divas labas spēles, taču ar rezultātu neesmu apmierināts. Pirmkārt, pieļāvām loti rupjas kļūdas aizsardzībā, otrkārt - vel trakāk, nespējām realizēt momentus. Pietrūka arī cīņasspara. Vienīgi prieks, ka komanda spēja saņemties pie 1:5 trešajā perioda un pakutināt nervus pretiniecēm, panākot gandrīz neizšķirtu. Taču diemžēl spēles laiks ir 60 minūtes, un nevar vinnēt spēli, ja cīnās tikai 20 minūtes. Ceru, ka dāmas izdarīs pareizus secinājumus un uz nākošajām spēlēm saņemsies!