Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga sievietes
Pret Rubeni 1:13

27. novembrī Ķekava aizvadīja pēdējo mājas spēli šajā gadā. Pretī stājās daudzkārtējās čempiones rubenietes, kuras arī likumsakarīgi uzvarēja.

Rezultātu spēles 7. minūtē no vārtu priekšas atklāja Edīte Bankava. Labu laiku mājinieces turējās pretī Rubenes spiedienam, taču vadzis lūza perioda beigās. Pusminūtes laikā pa vārtiem guva Guna un Dace Spalvas, savukārt septiņas sekundes pirms perioda beigām četru vārtu pārsvaru panāca Rita Sevastjanova.

Otrajā periodā kādu laiciņu rubenietes, kurām iespēju netrūka, nespēja pārspēt Ķekavas vārtsardzi Janu Trifanovu, taču šoreiz lūzums nāca perioda vidū. 18 sekunžu laikā Dace Spalva guva divus vārtus, gūstot hat-trick. Minūti vēlāk bumbiņa ķekavnieču vārtos nonāca gluži kuriozi – piespēle no aizvārtes atsitās pret vārtsargu un ieripoja vārtos. 30. minūtē Dace Spalva guva arī savus ceturtos vārtus. 32. minūtē uz divām minūtēm noraidīta tika Ieva Berga, tomēr izskatījās, ka mājinieces labāk spēlē mazākumā nekā vienādos sastāvos... Viesu komanda atkal spēja gūt vārtus perioda beigās – 9:0 panāca Zane Klabere.

Trešā perioda sākumā divciparu skaitli uz tablo panāca Guna Spalva. 46. un 51. minūtē rezultātu vēl graujošāku padarīja attiecīgi Evitas Rudzītes un Gunas Spalvas, kura līdz ar to panāca hat-trick, vārti. 51. minūtes izskaņā bumbiņa beidzot ielidoja arī Rubenes vārtos, tomēr ne bez veiksmes. Uz vārtu pusi lidojošu bumbiņu kāda no viesu aizsardzēm vārtos ieraidīja ar kāju. Divas minūtes vēlāk ķekavnieces nespēja izmantot neko bīstamu pirmajā vairākumā, taču iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā izmantoja viesu komanda, kas arī šo periodu noslēdza ar vārtu guvumu (vārti Edītei Bankavai).

Andis Blinds: „Komanda nospēlēja slikti. Ja grib rezultātu, jātrenējas vairāk. Varu uzslavēt vārtsardzi Janu Trifanovu, kas palīdzēja grūtā brīdī.”