Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Ķekava – Pārgauja 10:8

Sezonas 1. aplis noslēgts ar uzvaru un 4. vietu kopvērtējumā

Jau no paša spēles sākuma Ķekavas komanda ieguva pāris vārtu pārsvaru, ko sekmīgi arī noturēja līdz pat spēles beigām.

Pārgaujas komandas vārtus izdevās atslēgt vien spēles 9. minūtē. To izdarīja Mārtiņš Brigmanis no Kristapa Krūmiņa piespēles. Līdz perioda beigām pa reizei paguva izcelties arī brāļi Klēģeri, bet perioda pēdējā sekundē savus pirmos vārtus spēlē guva Lauris Ābols.

Otrajā periodā, sajutuši vārtu garšu, ķekavnieki turpināja gūt vārtus, taču lēnām sāka aizmirst arī par savu vārtu drošību. Periods noslēdzās ar rezultātu 8:4 par labu Ķekavai – vieni vārti Brigmanim, vieni Gunāram Klēģeram, bet 3 reizes bumbiņu vārtos raidīja Toms Mežotnis.

Pēdējā periodā Ķekava joprojām lielāku uzmanību veltīja pretinieku vārtiem, nekā savējiem un lai arī Pārgauja šo periodu uzvar ar 4:2, visā spēlē uzvaru svin Ķekava. Jāpiebilst, ka Pārgaujas komandas labā 7 vārtus guva Lauris Ābols, kā arī nopelnīja punktu par piespēli.

Soda minūtes: Ķekava – 6; Pārgauja – 4

Pēc 1. apļa Ķekava atrodas 4. vietā, taču jāpiebilst, ka teorētiski mūs vēl var apsteigt tikai Kuršu komanda, kurai vēl rezervē spēle ar spēcīgo Talsu vienību, kā arī savas korekcijas var ieviest Latvijas Avīzes/LU liktenis – lai līdzšinējie savstarpējo spēļu rezultāti ar šo komandu paliktu spēkā, tai būtu jāizspēlē vēl 2 atlikušās 1. apļa spēles. Ja komanda pārtrauks savu dalību čempionātā, tad visticamāk tiks anulēti visi viņu spēļu rezultāti. Atgādināsim, ka Ķekavas komanda pret viņiem izcīnīja uzvaru. Tabulai, statistikai un citiem Hipolīzings Vīriešu florbola virslīgas jaunumiem var sekot līdzi www.floorball.lv un www.florbolazinas.lv.

Nākamā Ķekavas spēle pēc kalendāra paredzēta 19. decembrī mājās ar Valmieru, tomēr tā visticamāk tiks pārcelta uz nākamā gada janvāri. Informācija par to tiks publicēta.

Paldies līdzjutējiem par skaļo atbalstu 1. aplī!