Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga sievietes
Pret Rīgas Lauvām 3:6

Lai arī divi periodi tika nospēlēti labi, atslābums otrajā periodā ķekavniecēm maksāja visu spēli... Pēkšņi attopoties pie -4, Ķekava metās atspēlēties, taču 20 minūtes bija pārāk mazs laiks šāda deficīta likvidēšanai. Lauvas arī otro reizi svinēja uzvaru, šoreiz ar 6:3.

Pirmais periods pagāja līdzīgā cīņā. Jau otrajā minūtē viesu labā vārtus guva Aija Vancāne. Lauvas uzreiz Lāsmu Rimšu vārtos nomainīja ar Ivandu Bērziņu. Pēc nepilnas minūtes Aija Zelmene rezultātu izlīdzināja, savukārt pēc Gundegas Immeres septītajā minūtē gūtajiem vārtiem vadībā bija jau mājinieces. Tiesa, neilgi pēc tam Gita Orste Ķekavai izcīnīja soda metienu, pati to arī realizējot.

Otrajā periodā uz laukuma saimniekoja lauvas. Ķekavniecēm problēmas sagādāja pat pāriešana pāri centram, savukārt Lauvas, pacietīgi saspēlējoties, līdz perioda vidum guva divus vārtus, panākot 4:2. Drīz pēc ceturtā mājinieču gola Evijai Poļakovai bija iespēja rezultāta starpību samazināt, taču soda metiens šoreiz realizēts netika. Ja neiemet tu, iemet tev – sekojošajā vairākumā ķekavnieces nevis guva vārtus, bet ielaida... Diāna Isjomina vārtu priekšā bija pilnīgi nenosegta. 17 sekundes pirms perioda beigām Lauvas guva arī sestos vārtus, padarot otrā perioda rezultātu pavisam graujošu – 4:0...

Trešajā periodā viesu spēlētājas izskatījās atdzīvojušās, taču bija par vēlu, lai atspēlētu četrus vārtus. Cerība gan radās, jo jau perioda pirmajā minūtē Lana Kuzņecova samazināja rezultāta starpību līdz trīs vārtiem, taču, neskatoties uz pamatīgo viesu ofensīvu, kā arī četru minūšu spēli sešatā, no kurām pusotra bija pret četrām pretspēlētājām, vārtus vairs uzlauzt neizdevās.

Kārtējo reizi šosezon ķekavnieces iegāzis bija slikti nospēlēts viens konkrēts periods, kurā zaudēto neizdodas sasmelt.

Treneris Andis Blinds : „Spēli, kurā bija jāuzvar, zaudējām... Dāmām joprojām ir grūti noskaņoties cīņai uz visām 60 minūtēm, līdz ar to reizēm uz laukuma pieļaujam rupjas kļūdas. Protams, pietrūkst arī fiziskais un visvairāk meistarība, jo uzskatu, ka mums bija reālas iespējas pat rezultātu pavērst par labu sev, taču nespējām izmantot savas iespējas...”