Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga sievietes
Pret Impro 2:4

Trešo reizi sezonā savā starpā tikās Ķekavas un „Impro” komandas. Līdz šīm uzvaras tika dalītas uz pusēm. Arī trešā spēle bija ļoti līdzvērtīga, taču uzvaru svinēja lielvārdietes, kuras, pēdējo bumbiņu raidot tukšos vārtos, uzvarēja ar 4:2.

Pirmās vārtus guva mājinieces. Spēles septītajā minūtē noraidījumu nopelnīja Vita Bergmane, taču sekojošo soda metienu uzreiz realizēja Anete Zahare. Nepilnu minūti vēlāk no vārtu priekšas pārsvaru dubultoja Kristīne Grigorjeva. 15. minūtē atkal noraidījums Ķekavai, taču šoreiz to veiksmīgi izmantoja pašas ķekavnieces – Aija Vancāne laicīgi iznāca laukumā, izejot divatā pret vienu aizsargu ar Ievu Bergu, kura arī uzbrukumu noslēdza.

Otrā perioda ceturtajā minūtē Līga Grigorjeva panāca 3:1 „Impro” labā. Perioda vidū ar minūtes starpību tika noraidīta pa vienai spēlētājai no abām komandām, un spēli četratā labāk izmantoja viesu komanda, atkal samazinot rezultāta starpību. No vārtu priekšas mājinieču vārtsardzi pārspēja Lana Kuzņecova.

Trešajā periodā ķekavnieces, gluži kā spēlē pret Lauvām, metās atspēlēt deficītu, radot pamatīgu spiedienu. Dažbrīd tas bija uz riska robežas, jo lielvārdietēm padevās labi pretuzbrukumi. Tomēr vārtus Ķekava neguva, lai arī divas minūtes spēlēja bez vārtsarga. Pusminūti pirms spēles beigām Sintija Kaļvāne raidīja bumbiņu tukšos vārtus, izšķirot spēles likteni.

Līdz ar šo uzvaru Impro vēl tālāk atrāvās no 6. vietā esošajām ķekavniecēm, kurām nākamajā gadā būs krietni jāpacenšas, lai pakāptu kādu vietu augstāk.