Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga sievietes
Pret Latvijas Avīzi/LU 2:10

Turpinot izbraukuma spēļu sēriju, Ķekavai bija paredzētas divas spēles nedēļas laikā viesos ar „Latvijas Avīzi”/LU. Pirmajā no tām uzvaru ar 10:2 svinēja mājinieces.

Pirmos vārtus jau devītajā sekundē avīžnieču laba guva Liene Adamane, kura pārķēra piespēli un noslēdza ātro uzbrukumu. Tikai divas minūtes viņa asistēja māsas Madaras vārtu guvumā, dubultojot rezultāta starpību.

Otrā perioda sākumā uz abām pusēm tika piešķirti vairāki noraidījumi, un labāk šo situāciju izmantoja ķekavnieces, kuras samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, pateicoties Aijas Vancānes vairākumā gūtajiem vārtiem. Tiesa, prieki nebija ilgi, jo nākamo piecu minūšu laikā „Latvijas Avīze”/LU guva trīs vārtus... Vispirms viesu vārtus atslēdza Aija Kuncīte, bet mirkli vēlāk ar desmit sekunžu starpību bumbiņu vārtos raidīja Lāsma Peļņa un Katrīna Banka.

Trešajā periodā avīžnieces turpināja iesākto. 49. minūtē Santa Torstere noslēdza pirmo rezultatīvo vairākumu, savukārt rezultāta starpību vēl lielāku 51. un 57. minūtē padarīja attiecīgi Aija Kuncīte un Dina Štāle. Uzreiz pēc „Latvijas Avīzes”/LU septītajiem vārtiem ķekavnieces atbildēja ar otro vārtu guvumu šajā spēlē. Vārtsardzes Jolantas Stikutes piespēli vārtu guvumā pārvērta Kristīna Degina. Pēdējais vārds tomēr piederēja mājiniecēm. Spēles pēdējā pusotrā minūtē pa reizei vārtus guva Ināra Paegle un Madara Adamane.

Līdz ar to „Latvijas Avīze”/LU svinēja uzvaru ar 10:2, savukārt ķekavnieces šo gadu noslēgušas tikai ar vienu uzvaru.