Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Otrais aplis iesākts ar zaudējumu. RTU-INSPECTA – ĶEKAVA 4:3

Pēc vairāk nekā mēnesi ilga pārtraukuma Ķekavas komandai atsācies Latvijas florbola čempionāts. Pirmajā otrā apļa spēlē komanda viesojās pie krietnu sastāva pastiprinājumu ieguvušās RTU-INSPECTA komandas, kurai pievienojušies vairāki finanšu problēmās nonākušās bijušās Latvijas Avīzes/LU spēlētāji – Atis Blinds, Andrejs Cvetkovs, Remārs Vikānis, Edgars Dzeguze un Toms Rutkis. Ķekavas komandu sezonas starplaikā pametis jaunais spēlētājs Intars Labsvārds, kurš visus spēkus veltīs Ķekavas jauniešu komandai.

Spēli Ķekavas komanda sāka, rūpīgi aizsargājoties, kas sekmīgi arī izdevās. Bumbiņa pārsvarā bija RTU spēlētāju kontrolē, taču pirmie kapitulēja mājinieki, kad bumbiņa no RTU kapteiņa Raimonda Ūdra kājas iespurdza vārtos. Pirmā perioda 19. minūtē pirmo reizi tiek pārspēts arī Raivo Rosts un periods noslēdzas ar neizšķirtu 1:1.

Otrais periods daudz veiksmīgāks padodas RTU spēlētājiem, kad pēc atsevišķām ķekavnieku kļūdām viņi periodu noslēdz jau ar 4:1 savā labā. Jāpiebilst, ka Ķekava šajā laikā neko bīstamu pie pretinieku vārtiem neizveidoja. Perioda vidū par nesavaldību ar sarkano kartiņu tiek sodīts Ķekavas aizsargs Māris Gržibovskis, nopelnot arī 5 minūšu noraidījumu, tomēr arī RTU spēlētājiem nervi neiztur un abas komandas spēlē līdzīgos sastāvos, līdz RTU nopelna vēl vienu divu minūšu noraidījumu un Ķekava iegūst vairākumu 4:3, tomēr to realizēt neizdodas.

Trešā perioda vidū Ķekava ar brāļu Klēģeru pūlēm panāk jau 3:4 (2 piespēles Kristapam Krūmiņam) un drīz vien iegūst iespēju 4 minūtes spēlēt vairākumā. Tomēr tas paliek nerealizēts un nelīdz arī pēdējā minūtē vārtsarga nomainīšana pret 6. laukuma spēlētāju – šoreiz izlieto ūdeni sasmelt neizdevās. Turnīra tabulā Ķekava saglabājusi 4. vietu.

• Metieni pa vārtiem: RTU-INSPECTA – ĶEKAVA 33:25
  • Soda minūtes: RTU-INSPECTA – ĶEKAVA 10:5