Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga sievietes
Latvijas Avīze/LU : Ķekava 10:1

Otro reizi neilgā laika posmā „Ķekava” aizvadīja izbraukuma spēli Olimpiskajā sporta centrā pret avīžniecēm. Arī otrajā spēlē uzvaru svinēja mājinieces, turklāt ar gandrīz identisku rezultātu – ja pirmajā spēlē tablo rādīja 10:2, tad otrajā avīžnieces ielaida par vieniem vārtiem mazāk.

Arī spēles sākuma notikumi atbilda pirmajai spēlei, jo atkal ķekavnieces ielaida vārtus pirmajā minūtē. Šoreiz gan ne astotajā, bet 46. sekundē, kad ātro uzbrukumu noslēdza Gundega Vancāne, kura arī asistēja divos nākamajos Madaras Adamanes gūtajos vārtos, jau 13. minūte izvirzot avīžnieces vadībā ar 3:0. Drīz pēc tam sekoja arī vairākums, kuru realizēja Gunita Kārkliņa.

Otrais periods tik graujošs nebija. „Ķekava”, uzlabojusi spēli aizsardzībā, šajās 20 minūtēs ielaida tikai vienus vārtus. Tos guva Gundega Vancāne, kurai līdz ar to šajā spēlē pa diviem vārtiem un piespēlēm. Tiesa, pa diviem periodiem izdarītie divpadsmit metieni norādīja, ka ķekavnieces tik un tā lielu daļu spēles pavadīja pie saviem vārtiem.

Trešā perioda sākumā pārsvaru līdz 6 goliem palielināja Dina Štāle, taču uzreiz pēc tam ķekavnieces, izgājušas trīs pret diviem aizsargiem, atbildēja ar saviem pirmajiem vārtiem šajā spēlē, kurus guva Evija Romanovska. Prieki gan nebija ilgi, jo nepagāja ne pusminūte līdz mājinieču septītajiem, Santas Torsteres gūtajiem vārtiem, kuriem jau pēc 11 sekundēm sekoja Madaras Adamanes precīzs metiens. „Ķekavas” treneris Andis Blinds pieprasīja pusminūtes pārtraukumu. Perioda vidū „Latvijas Avīze/LU” sasniedza divciparu skaitli, Jolantu Stikuti pārspējot Lāsmai Peļņai un Lienei Adamanei. Viesu komandai bija reāla iespēja gūt arī otros vārtus, taču Aijas Vancānes izpildītais soda metiens aizlidoja nedaudz gar vārtiem.

Nākamā spēle „Ķekavai” gaidāma 25. janvārī LSPA zālē pret lauvām , savukārt četras dienas vēlāk jau atkal spēle ar „Latvijas Avīzi/LU”, taču šoreiz mājās.