Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Valmiera pieveikta otro reizi

Pateicoties veiksmīgam pēdējam periodam, Ķekavas komanda izcīnījusi savu šajā sezonā pārliecinošāko uzvaru, ar 8:3 pieveicot Valmieras komandu.

Pirmo periodu Ķekava iesāka visai apņēmīgi, aktīvi cenšoties uzbrukt un nosargāt savus vārtus neskartus. Pēc vairākiem bīstamiem ķekavnieku raidījumiem Valmieras vārtus glāba viņu vārtsargs, kā arī liela daļa metienu gāja vārtiem garām. Valmierieši uzbruka nedaudz mazāk, tomēr mērķtiecīgāk – pēc standartsituācijas izspēles un viena veiksmīga pretuzbrukuma valmierieši periodu noslēdza savā labā – 0:2.

Otro periodu Ķekava iesāka, izdarījusi pareizos secinājumus, aktivizējot spēli valmieriešu vārtu priekšā, kas ātri vien deva rezultātu – ķekavnieku pirmā maiņa izpelnījās tiesības mest bullīti, kuru realizēja Gunārs Klēģers. Pēc 5 minūtēm vēl viens rezultatīvs uzbrukums – Māra Gržibovska tālmetienu vārtu priekšā sekmīgi pielabo Gints Klēģers un rezultāts izlīdzināts. Nepagāja pat minūte un ķekavnieku aizsargs Artūrs Špīss, ar tālu un precīzu metienu pārspēj maiņas biedru piesegto Valmieras vārtsargu. Pēc šī vārtu guvuma Ķekava sāka spēlēt nedaudz pavirši, par ko valmierieši viņus ātri vien sodīja, iegūstot tiesības uz vairākumu un mest bullīti. To sekmīgi atvairīja Jānis Bramanis, tomēr sekojošajā mazākumā nācās kapitulēt un pirms izšķirošās trešdaļas neizšķirts 3:3.

Jo tuvāk nāca spēles beigas, jo vairāk izpaudās Ķekavas komandas fiziskais pārākums – ja Valmiera spēlēja ar 2 maiņām, tad Ķekavas rīcībā bija 3 virknējumi. 48. minūtē no teicamas Toma Mežotņa piespēles panākumu no vārtu priekšas gūst Sergejs Servjuks, iegūstot Ķekavai vadību, ko tā neatdeva līdz pat spēles beigām. Pēc nepilnām 3 minūtēm vairākumu no Kristena Rubeņa piespēles realizē Gunārs Klēģers. Četras minūtes līdz beigām Valmiera pieprasa minūtes pārtraukumu un spēli atsāk, nomainot vārtsargu pret 6. laukuma spēlētāju. To sekmīgi izmanto Mārtiņš Brigmanis, kurš tukšajos vārtos raida Toma Mežotņa izcīnīto bumbiņu. Šinī brīdī Valmiera salūzt un līdz beigām ielaiž vēl divus vārtus – precīzs savas dzimšanas dienas priekšvakarā ir Kristaps Krūmiņš no Ginta Klēģera piespēles, bet punktu spēlei pieliek Mārtiņš Brigmanis.

• Metieni: Ķekava – Valmiera 43:41
  • Soda minūtes: Ķekava – Valmiera 6:6

Nākamā spēle svētdien, 11. janvārī Bauskā pulksten 18:00, bet 17. janvārī pulksten 19. 00 Ķekavā viesosies Liepājas Kurši.