Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Grūta un svarīga uzvara. Ķekava – Bauska 7:3

Ja spēlē pret Valmieru viss izšķīrās pēdējā trešdaļā, tad pret Bausku nozīmīgākais noteikti bija 1. periods, kad tika ielikti pamati uzvarai, gūstot kopā 4 vārtus, kapitulējot tikai reizi. Jau 3. spēles minūtē standartsituācijā pie kreisā borta baušķenieku nesaprašanos izmantoja komandas pieredzējušākais aizsargs Kristens Rubenis, raidot bumbiņu nepiesegtajā tuvajā kreisajā vārtu stūrī. Pēc 3 minūtēm savu izdevību ķekavniekus sodīt par paviršību, veicot spēlētāju maiņu, nepalaiž garām arī Bauska un rezultātā 1:1. Lai gan laukumā ritēja līdzīga cīņa, perioda turpinājums Ķekavai izvēršas ļoti veiksmīgs. 2. vārtus Ķekavas labā pēc Gata Kamša piespēles gūst Matīss Jansons, 13. minūtē pēc individuāla reida ar patālu metienu vārtu devītniekā no kreisās laukuma malas izceļas Toms Mežotnis, bet punktu periodam pretuzbrukumā ar precīzu metienu pieliek Māris Gržibovskis.

Trešajā periodā laukumā turpinājās bezkompromisu cīņa uz pārkāpumu robežas, kur pirmajiem atkal veiksme uzsmaidīja ķekavniekiem – precīzs no labās malas ir komandas jaunākais spēlētājs Jānis Liepa, kuram tie ir 1. vārti augstākajā līgā, un rezultāts jau kļūst 5:1. Šinī brīdī Bauska veic vārtsargu maiņu. Perioda pēdējā minūtē Ingus Panteļejevs mājiniekiem vienus vārtus atgūst.

Trešais periods iesākas ar Bauskas ofensīvu un jau 22. sekundē viņi panāk 3:5. Pēc nepilnām divām minūtēm Bauska nopelna tiesības mest bullīti un šo var uzskatīt par vienu no izšķirošajiem spēles momentiem. Mājinieku rezultatīvākā spēlētāja un Jāņa Bramaņa duelī uzvar pēdējais un arī mazākumā tiek noturēts divu vārtu pārsvars. Bauska turpina aktīvi uzbrukt, bet arī Ķekava nestāv, rokas kabatās salikusi – 58. minūtē Gunāra Klēģera piespēli no aizvārtes izmanto brālis Gints un spēles liktenis ir izšķirts – 6:3. Pēdējā minūtē punktu par rezultatīvu piespēli nopelna arī vārtsargs Jānis Bramanis, kad pēc viņa piespēles pāri visam laukumam vārtus gūst Gunārs Klēģers, uzstādot spēles gala rezultātu – 3:7 par labu Ķekavai. Tādējādi Ķekava saglabājusi 4. vietu turnīra tabulā, tiesa, tuvākajiem sekotājiem RTU-INSPECTA ir 5 punkti mazāk un 2 spēles rezervē (kas uzvaru gadījumā (pamatlaikā) dotu 6 punktus).

Paldies kuplajam līdzjutēju pulkam par atbalstu!

• Metieni: Bauska-Ķekava 26:26
  • Soda minūtes: Bauska-Ķekava 2:4