Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Beidzot pieveikti arī Liepājas Kurši. Ķekava – Kurši 8:4

Pēdējās 3 spēlēs, ieskaitot pērno sezonu, liepājnieki mums bija sagādājuši 3 zaudējumus – papildlaikā, pēcspēles soda metienos un šosezon arī pamatlaikā, kad viesos piekāpāmies ar 2:3.

Līdzīgi, kā pēdējā spēlē pret Bausku, arī šinī spēlē pamati uzvarai tika ielikti jau pirmajā periodā, kad tika iegūts 3 vārtu pārsvars, kad atzīmējās Gunārs un Gints Klēģeri, kā arī Normunds Ozoliņš, pēc individuāla reida gūstot savus pirmos vārtus šosezon. Jāpiebilst, ka Ozoliņam šī bija labākā spēle sezonā, ko apliecina arī pēc spēles saņemtais labākā spēlētāja gods.

Otrā perioda 5. minūtē Toms Mežotnis panāk jau 4:0, kas mājiniekus nedaudz iemidzina un Kurši vienus vārtus atgūst. Līdz perioda beigām komandas apmainās ar vārtu guvumiem (Mārtiņš Brigmanis un Raitis Bušs) un pirms pēdējās trešdaļas Ķekavai +3.

Trešās trešdaļas sākumā Ķekava neizrāda ne mazāko viesmīlību un ar Mežotņa, Liepas un Brigmaņa pūlēm panāk jau 8:2. Līdz spēles beigām liepājnieki divus vārtus atgūst, tomēr gala rezultāts pārliecinoši par labu Ķekavai – 8:4.

Teicam spēli aizvadīja Ķekavas nomināli 2. maiņa, gūstot 5 vārtus. Rezultatīvākie spēlētāji – Toms Mežotnis un Mārtiņš Brigmanis, katrs nopelnot pa 2+1.

• Metieni: Ķekava – Kurši 44:38
  • Soda minūtes: Ķekava – Kurši 23:16