Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Otrā uzvara divās dienās, ceturtā pēc kārtas.
ASK/Lielvārde - Ķekava 7:8 (pag.)

Pirmo reizi šosezon Ķekavas komandai nācās spēlēt 2 spēles 2 dienās. Sestdien tika uzvarēta Kuršu komanda, bet svētdien pagarinājumā pārspēta arī ASK/Lielvārde.

Lai arī tabulā Lielvārde atrodas lejasdaļā, tas nebūt nenozīmē, ka pretiniekus cīņā ar viņiem gaida pastaiga - pēdējās 7 spēles ASK komandai beigušās ar 1 vārtu starpību gan ar čempionāta top-komandām, gan ar nosacīti zemāka ranga pretiniekiem. Pirmajā savstarpējā spēlē Ķekava bija pārāka ar 3:2.

Spēles pirmajā daļā bija jūtams, ka Ķekava spēlē smagnēji, uz tā rēķina pieļaujot kļūdas, kas ASK ļāva ātri vien izvirzīties vadībā ar 2:0. Vienus vārtus Ķekavai atgūst brāļi Klēģeri, kad Gints no kreisās malas piespēlē centrā Gunāram, kurš ir precīzs. Līdz perioda beigām ASK gūst vēl vienus vārtus un ir redzams, ka Ķekava nevar īsti pamosties.

Sākoties 2. periodam, tiek veikta taktiskā vārtsargu maiņa, kad Raivo Rosta vietā vārtos stājās Jānis Bramanis. Neskatoties uz to, perioda vidū Lielvārde panāk jau 4:1. Ķekavas komandu pamodina Gatis Kamšs, saņēmis vidū precīzu Jāņa Liepas piespēli, raida nepierasti elektro-zaļo bumbiņu ASK vārtos. Turpinot pakaļdzīšanos, vēl vienu mājinieku kļūdu savu vārtu priekšā izmanto brāļi Klēģeri, kā arī precīzs ir Toms Mežotnis no Mārtiņa Brigmaņa piespēles, un dodoties pārtraukumā jau 4:4.

Trešā perioda sākumā ASK izmanto vairākumu un izvirzās vadībā, bet 43. minūtē, saņemdams Klēģera vecākā piespēli no aizvārtes, rezultātu izlīdzina Klēģers jaunākais. 53. minūtē Ķekava pirmo reizi izvirzās vadībā, kad bumbiņa pēc Artūra Špīsa tālšāviena atsitas pret aizvārtes bortu un nonāk vārtu priekšā pie nepiesegtā Gunāra Klēģera. Prieki ir īsi, jo 16 sekundes vēlāk ASK izmanto ķekavnieku kļūdu aizsardzībā un atkal izlīdzina rezultātu ar precīzu metienu vārtu devītniekā. Nepaiet ne 3 minūtes un Ķekava nonāk neapskaužamā situācijā – mājinieki izvirzās vadībā. Kad atlicis spēlēt nedaudz vairāk par 2 minūtēm, Ķekava pieprasa minūtes pārtraukumu, kas arī dod rezultātu – neizšķirtu ar sitienu no gaisa izrauj Kristaps Krūmiņš.

Jau pagarinājuma 1. minūtē Toms Mežotnis nodemonstrē, ko nozīmē cīnīties līdz galam – ASK vārtu priekšā savā manierē izcīna vārtsarga atsisto bumbiņu un pelnīti gūst uzvaras vārtus no Brigmaņa piespēles.

• Metieni: ASK/Lielvārde – Ķekava 23:42
  • Soda minūtes: ASK/Lielvārde – Ķekava 14:6