Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Pret igauņiem zaudējums.
Ķekava – Jogeva SK Tahe 3:5

Spēle pret vienīgajiem Igaunijas pārstāvjiem Latvijas čempionātā – Jogeva SK Tahe – bija svarīga, lai puslīdz droši varētu nostiprināties tabulas 4., 5. vietā. Diemžēl tika piedzīvots zaudējums ar 3:5, pagaidām vēl saglabājot 4. vietu.

Igauņi 2. aplī rāda arvien saturīgāku sniegumu, tiesa, arī Ķekavai līdz šim gājis labi – 2. aplī 6 spēlēs piedzīvots tikai 1 zaudējums (3:4 pret RTU). Jau spēles 18. sekundē Jogeva guva pirmos vārtus, bet perioda vidū arī otros. Ķekavas pirmajām divām maiņām spēle šoreiz nevedās, tādēļ piemēru rādīja 3. maiņas uzbrucējs Matīss Jansons, gūdams vārtus perioda izskaņā pēc Māra Gržibovska piespēles.

Otrajā periodā turpinājās līdzīga cīņa – izmantojot igauņu kļūdu, perioda vidū Gints Klēģers rezultātu izlīdzināja, taču dažas minūtes vēlāk igauņi atkal izvirzījās vadībā. 35. minūtē no Ginta Klēģera piespēles vārtus ar patālu sitienu gūst Artūrs Špīss, bet 16 sekundes līdz perioda beigām igauņi tomēr pamanās gūt vēl vienus vārtus.

Trešajā periodā turpinās visai asa un nedaudz haotiska spēle, kas izdevīgāka izrādās igauņiem – perioda vidū viņi gūst piektos vārtus, bet Ķekavai šoreiz atspēlēties neizdodas.

• Metieni: Ķekava – Jogeva SK Tahe
  • Soda minūtes: Ķekava – Jogeva SK Tahe