Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Pret Lekringu arī otrreiz 7:9.

Otro reizi šosezon Ķekava tikās ar tabulas līdervienību – CelTik/Lekrings florbolistiem. Un arī otrajā reizē tika piedzīvots zaudējums ar 7:9 – šoreiz izbraukumā.

Spēles lielāko daļu rezultāts auga līdzīgi. Jāatzīmē, ka Ķekava spēlēja izteikti no aizsardzības un arī Lekrings darīja to pašu, gaidot pretinieku kļūdas un cerot uz veiksmi pretuzbrukumos. Pirmais periods noslēdzās ar neizšķirtu 2:2. Ķekavas komandas rindās izcēlās jauno maiņas uzbrucēji – Matīss Jansons un Jānis Liepa, kuri aktīvi nospēlēja pretinieku vārtu priekšā, iesitot atlecošās bumbiņas vārtos pēc attiecīgi Artūra Špīsa un Ginta Timoško tālsitieniem.

Otrais periods noslēdzās ar minimālu Cēsu komandas pārsvaru – 4:3. Ķekavas komandas labā vienīgos vārtus guva Artūrs Špīss. Jāpiebilst, ka Ķekavai pie rezultāta 3:3 bija laba iespēja izvirzīties vadībā, tomēr Ginta Klēģera izpildītajā soda metienā pietrūka vien pāris centimetru, lai bumbiņa nokļūtu vārtos, nevis trāpītu pa vārtu stabu. Cēsinieki ceturtos vārtus guva vien 2 sekundes līdz trešdaļas beigām.

Trešais periods iesākās ar vēl vieniem CelTik vārtiem, bet tad nepilnas minūtes laikā Gints Klēģers un Kristens Rubenis panāca izlīdzinājumu. Līdz spēles 49.minūtei Lekrings guva vēl 3 vārtus, uz kuriem Ķekava atbildēja vien ar Jāņa Liepas raidījumu no Toma Mežotņa piespēles. 55. minūtes sākumā savus otros vārtus spēlē guva arī Artūrs Špīss, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Brīdi vēlāk Ķekava ieguva tiesības spēlēt vairākumā, kurā neko bīstamu gan izveidot neizdevās, turklāt tika nogulēts brīdis, kad no sodīto soliņa atgriezās Lekrings veterāns Artis Malkavs, uzdāvinot viņam iespēju iziet vienatnē pret Raivo Rostu – metiens tālajā vārtu stūrī virs kājas un uzstādīts spēles gala rezultāts – 9:7.

Spēles lielāko daļu bumbiņu kontrolēja Cēsu komana. Ķekavnieki vārtus pārsvarā guva, aktīvi nospēlējot pretinieku vārtu priekšā. Jāatzīmē arī ķekavnieku disciplinētība, spēlē nopelnot vien 2 soda minūtes, kad Matīss Jansons iestājās par savu maiņas biedru un nopelnīja abpusēju sodu par nesportisku rīcību. Komandai spēlē savainojumu dēļ nevarēja palīdzēt Gunārs Klēģers un Jānis Bramanis. Nākamā spēle paredzēta jau šo piektdien Ķekavā pret Rīgas Lauvas/LU, tiesa, iespējams, ka tā tiks pārcelta uz sestdienu, par ko informācija vēl sekos.

• Metieni: CelTik/Lekrings – Ķekava 32:32
  • Soda minūtes: CelTik/Lekrings – Ķekava 10:2