Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Uzvara bullīšos pār Rīgas Lauvas/LU

Spēle, kurā emocijas ņēma virsroku pār spēles kvalitāti, Ķekavai izdevās svinēt laimīgu uzvaru pēcspēles soda metienos pār Rīgas Lauvas/LU komandu ar rezultātu 6:5.

Pirmajā periodā Ķekava divas reizes izvirzījās vadībā – pirmais no Gata Kamša piespēles atzīmējās Toms Mežotnis, bet 11. minūtē precīzs bija Mārtiņš Brigmanis. Tomēr galvaspilsētas pārstāvji abas reizes prata rezultātu izlīdzināt un pirmā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 2:2. Pirmajā trešdaļā Ķekava pamanījās pa vārtiem uzmest 18 reizes (RL - 10), tomēr kā jau ierasts – ar realizāciju īsti nesekmējās.

Otro periodu krietni apņēmīgāk aizvadīja jau RL, kas atspoguļojās arī rezultātā - pēc 2 trešdaļām Ķekava atradās iedzinējos ar vienu vārtu starpību – 4:5. Mājiniekiem otros vārtus spēlē guva Toms Mežotnis no Māra Gržibovska piespēles, kā arī precīzs pēc Artūra Špīsa piespēles vārtu priekšā bija Gints Klēģers.

Trešajā periodā turpinājās bezkompromisu cīņa – RL katrs punkts ir zelta vērtē, lai izkļūtu no tabulas bīstamās zonas, savukārt Ķekava cīnās par iespējami labāku pozīciju pirms play-off spēlēm. Abas komandas visu spēli spēlēja uz noteikumu pārkāpuma robežas.

3. trešdaļas vidū iegūto vairākumu Ķekava izmantot neprata, pēc tā sākot ar vien mērķtiecīgāk un bīstamāk palielināt spiedienu uz cieši sargāto RL vārtu priekšu, kas 4 minūtes līdz beigām arī deva rezultātu – pēc Māra Gržibovska tāla metiena un maiņas biedru cīņas vārtu priekšā bumbiņa atrada spraugu, par kuru šķērsot vārtu līniju un neizšķirts 5:5.

Pagarinājumā izlīdzinājuma vārtu autors, kurš šobrīd izvirzījies visvairāk sodīto spēlētāju galvgalī visā līgā, varēja kļūt arī par anti-varoni, nopelnot nevajadzīgu 2 minūšu sodu, dodot iespēju viesiem 2 no pagarinājuma 5 minūtēm spēlēt vairākumā. To gan veiksmīgi izdevās izturēt un sekoja pēcspēles soda metienu sērija. Tajā meistarīgāki izrādījās ķekavnieki, kuriem 2 reizes precīzs bija Gints Klēģers, kā arī Mārtiņš Brigmanis, bet Raivo Rosts, ielaižot savos vārtos pirmos divus izgājienus, ar atlikušajām 4 divcīņām galā tika teicami, nodrošinot laimīgu uzvaru un 2 punktus tabulā.

• Metieni: Ķekava – Rīgas Lauvas/LU 41:37
  • Soda minūtes: Ķekava – Rīgas Lauvas/LU 6:4