Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga sievietes
Pret „Valmiera/Vinda” 3:4

Šonedēļ savā starpā tikās „Ķekavas” un „Valmieras” komandas. Spēle bija līdzīga un saspringta, uzvarētājs tika noteikts tikai pagarinājumā.

Jau no pirmajām minutēm laukumā valdīja bezkompromisa cīņa. Pirmās vadībā izvirzījās mājinieces. Divus vārtus neilgā laikā guva Anna Reineka, kura viesu vārtsardzi pārspēja vispirms ar labu metienu no pustālas distances, savukārt vēlāk pēc soda izspēles. Vienus vārtus no asa leņķa atguva Inga Stulpāne, taču jau pēc 20 sekundēm hat-trick vārtus guva Reineka, lēkājošu bumbiņu netraucēta raidot garām Liānai Aldiņai. 17. minūtē Zane Krišjāne ar tālu metienu atkal rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 3:2 „Ķekavai”.

Otrajā periodā izpalika gan vārti, gan noraidījumi, kā arī metieni bija maz, bet tas nenozīmē, ka komandas spēlēja uzmanīgi – „Ķekavai” bija pietiekami daudz iespējas atrauties, „Valmierai/Vinda” – izlīdzināt rezultātu.

Trešajā periodā pēc vairāk kā pusstundas pārtraukuma atkal tika gūti vārti. „Valmieras/Vinda” spēlētāja Dace Āboliņa rezultatīvi noslēdza vairākuma izspēli. Gitas Orstes noraidījums bija pirmais un vienīgais spēlē. Pamatlaikā vārti vairs netika gūti, līdz ar to otrajā mājas spēlē pēc kārtas ķekavniecēm pagarinājums.

Tiesa, šoreiz mājinieces nebija tās, kuras guva uzvaras vārtus. 62. minūtē jau atkal ar tālu metienu Janu Trifanovu, kuras skats bija pilnīgi aizsegts, pārspēja Zane Krišjāne, līdz ar to divi punkti viesu komandai, viens – „Ķekavai”.

Šoceturtdien ķekavniecēm vēl viena mājas spēle, šoreiz ar „Latvijas Avīzi/LU”, kura pagājšreiz no Ķekavas sporta nama aizbrauca tikai ar vienu punktu. Savukārt „Valmiera/Vinda” ar „avīžniecēm” tiksies trīs dienas vēlāk.