Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Ceturtdaļfināla pretinieks jau zināms

Lai gan regulārajā čempionātā vēl atlikušas 2 spēles, Ķekavas komanda nevar nokristies zemāk par piekto vietu, kā arī nevar panākt 3. vietu – tieši tāpat kā RTU/INSPECTA komanda, kura šobrīd atrodas divus punktus priekšā ķekavniekiem. Tas nozīmē, ka pēc pāris nedēļām abas komandas mērosies spēkiem par iekļūšanu pusfinālā.

Tas kļuva zināms pēc pēdējās kārtas spēles, kurā Ķekava papildlaikā ar 2:3 piekāpās Talsu komandai. Spēlē, kurā lielākā loma bija veltīta aizsardzībai un vārtu drošībai, pirmie pie panākuma tika ķekavnieki, kad pirmā perioda vidū ar metienu no kreisās malas precīzs bija Toms Mežotnis. Pirmajā periodā Ķekava uzbruka bīstamāk un mērķtiecīgāk – metienu attiecība 15:8 par labu ķekavniekiem. Tomēr, neskatoties uz vairākiem bīstamiem momentiem abās laukuma pusēs, rezultāts periodā vairs nemainījās. Otrajā periodā rezultāts nemainījās, lai arī Ķekava divas reizes spēlēja mazākumā.

Trešā perioda sākumā Talsi rezultātu izlīdzināja, kad vārtu priekšā Jānis Jansons ieguva Raivo Rosta atsisto bumbiņu un raidīja to vārtos. 5 minūtes līdz spēles beigām pēc stūra izspēles Kristaps Krūmiņš no Gunāra Klēģera piespēles guva ķekavnieku otros vārtus, taču prieki nebija ilgi – Talsi rezultātu izlīdzināja jau pēc nepilnas minūtes – atkal vārtos raidot bumbiņu no vārtu priekšas. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 2:2 un sekoja pagarinājums. Tajā Ķekava pamanījās 3 reizes trāpīt pa vārtu stabu – divas reizes Gints Klēģers un reizi Normunds Ozoliņš, Talsi, savukārt, nepilnu minūti līdz beigām pie Ķekavas vārtiem pārtvēra piespēli un Jānis Jansons, apskrienot vārtiem no aizmugures, iestūma bumbiņu vārtos gar vārtu stabu.

Ķekava šajā spēlē ieguva vienu punktu, kas tabulā dod 5. vietu, tuvākos sekotājus apsteidzot par 8 punktiem un par 2 atpaliekot no 4. vietā esošās RTU/INSPECTA. Savainojuma dēļ spēlē nepiedalījās Māris Gržibovskis, no savainojuma atgūstas arī Jānis Bramanis.

• Metieni: Talsi – Ķekava 34:34
  • Soda minūtes: 2:4

Nākamā spēle šo piektdien, 20. februārī, plkst. 20:00 Ķekavā pret Rubeni, kurā šosezon spēlē viens no iepriekšējās sezonas Ķekavas līderiem – Oskars Repke.