Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga sievietes
Pret „Latvijas Avīzi/LU” 4:6

„Ķekavas” komanda pret „Latvijas Avīzi/LU”vēl pēc pirmā perioda bija vadībā 3:0, pēc otrā – 3:1. Diemžēl neveiksmīgu trīs minūšu dēļ trešajā periodā uzvara no rokām tika izlaista.

Pirmajā periodā ķekavnieces pierādīja, ka uzvara pret avīžniecēm pagājušajā spēlē nav bijusi nejaušība. „Ķekava” viesu komandu šokēja pusotras minūtes laikā rezultātu uz tablo izmainot uz 3:0. Pirmos un trešos vārtus guva Aija Vancāne no māsas Līgas piespēles, savukārt otros – Lana Kuzņecova no Ievas Bergas piespēles. Mājiniecēm bija reālas iespējas vēl palielināt rezultāta starpību, bet soda metiens un tam sekojošie divi noraidījumi realizēti netika.

Otrajā periodā pilnīgi iniciatīvu bija pārņēmusi viesu komanda, kura izdarīja gandrīz divreiz vairāk metienu nekā „Ķekava”. Vadzis lūza perioda vidū, kad, pateicoties nelielam rikošetam, Janai Trifanovai garām bumbiņu raidīja Liene Adamane.

Trešā perioda sākums ķekavniecēm bija kā elle, kas pamatīgi samazināja cerības uz pozitīvu iznākumu. Divarpus minūšu laikā „Latvijas Avīze/LU” mājnieču vārtos sameta četrus golus, pēkšņi panākot 5:3 savā labā. Pirmos divus šī izrāviena vārtus guva Liene Adamane, nodrošinot hat-trick, pa vienai reizei vārtsardzi pārspēja Gundega Vancāne un Signe Ose. Pusotru minūti pirms spēles beigām „Ķekava” centās ko saglābt, nomainot vārtsargu pret sesto spēlētāju. Rezultāta starpību līdz minimumam samazināja Līga Vancāne. Pēc atkārtotas vārtsarga nomaiņas bīstamu metienu, kas aizlidoja pāris centimetrus garām vārtiem, izdarīja viņas māsa Aija, taču sekojošajā viesu pretuzbrukumā bumbiņu tukšos vārtos raidīja Liene Adamane, kurai tie bija jau ceturtie vārti.