Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Kad aizsardzība ir labāka par uzbrukumu

Jau otro spēli pēc kārtas ielaisti 3 vārti – ļoti labi. Jau otro spēli pēc kārtas iemesti tikai divi – slikti. Nedēļas nogalē Ķekavas komanda spraigā cīņā savās mājās piekāpās šobrīd 2. spēcīgākajai līgas vienībai – Rubenei.

Pirmajā periodā, neskatoties uz labām iespējam kā pie vieniem, tā otriem vārtiem, tika gūti tikai vieni vārti – Rubene izvirzījās vadībā pēc ķekavnieku kļūdas uzbrukumā. Otrā perioda pašā sākumā Rubene panāk jau 2:0, kad Bramaņa atvairīto bumbiņu uztvēra rubenietis Jānos Bagāts un raidīja to vārtos. Arī šie vārti zaudēti pēc kļūdas uzbrukumā. Pēc nepilnām 3 minūtēm Gatis Kamšs pēc individuāla reida ar metienu tālajā apakšējā vārtu stūrī liek uzgavilēt arī mājiniekiem – 1:2. Tiesa, pēc minūtes vidzemnieki atjauno divu vārtu pārsvaru.

3. periods solīja spraigu sižetu, kas arī tika sagaidīts – Ķekava ar visiem spēkiem metās atspēlēties, kas perioda 5. minūtē arī deva rezultātu – rubeniešu vārtsargu pēc Gata Kamša piespēles pārspēja aizsargs Kaspars Logins, kuram šī bija pirmā spēle pēc pievienošanās Virslīgas komandai pēc dažu gadu pārtraukuma. Laika vēl bija gana, tomēr šodien veiksme savu vaigu bija pagriezusi Rubenes virzienā – pa vārtu stabu pamanījās trāpīt gan Mārtiņš Brigmanis, mazākumā izskrienot 1 pret 1 ar vārtsargu, gan Gints Klēģers. Pēdējās 14 spēles sekundes Ķekavai bija iespēja spēlēt sešatā pret četriem, kad Rubene bija nopelnījusi 2 minūšu sodu. Tika izdarīts arī metiens pa vārtiem, kas trāpīja pa vārtu tīkliņu no sāniem, bumbiņu ieguva rubenieši izraidīja to ārā no savas zonas, tādējādi saglabājot vienu vārtu pārsvaru līdz spēles beigām. Jāpiebilst, ka pretinieku nometnē 2 rezultatīvas piespēles šajā mačā izdarīja ķekavnieks rubeniešu rindās – Oskars Repke.

Zaudēts līdzīgā cīņā, kas ļaus labāk sagatavoties sezonas izšķirošajām spēlēm. Zaudējumu piedzīvoja arī Ķekavas tuvākie konkurenti tabulā un play-off turnīra pretinieki RTU-INSPECTA, tādējādi tabulā abas komandas joprojām šķir 2 punkti. Līdz regulārā čempionāta beigām atlikusi viena spēle – pret Pārgauju, kura pirmajā aplī pārspēta ar rezultātu 10:8. Spēle paredzēta šo sestdien, 28. februārī, Stalbē pulksten 15:00.