| Sākums | komandas| Vēsture | Sacensības | Galerija | Arhīvs | Saites | Diskusijas | Kontakti |
:: FLORBOLA KLUBS ĶEKAVA ::
Intervija ar Andreju Zaķi: „panākumu atslēga: pacietīga aizsardzība un pārdomāts uzbrukums”
 1. Kā vērtē savas komandas sagatavotības līmeni pirms izšķirošajām spēlēm?
  Izslēgšanas spēles vienmēr ir īpašas ar savu sasprindzinājumu un neprognozējamību. Domāju, ka Ķekavas komandai stiprā puse būs psiholoģiskā sagatavotība. Visā sezonas garumā akcentējām kolektīvo darbību. Pret komandu, kurā ir Latvijas izlases spēlētāji, papildus motivācija ir parādīt labāko sniegumu. Lai pastiprinātos pirms izšķirošām spēlēm, uzaicinājām pieredzējušo aizsargu Kasparu Loginu, kurš ir aizvadījis ļoti rezultatīvu sezonu mūsu pirmās līgas komandā. Regulārās sezonas gaitā daudz uzticējāmies mūsu jauniem spēlētājiem, kā rezultātā esam ieguvuši stabilu atbalstu līderiem, lai sekmīgi varētu aizvadīt saspringto izslēgšanas spēļu grafiku.

 2. Vai visi spēlētāji ir ierindā?
  Visi spēlētāji ir „kaujas” gatavībā. Neskatoties uz vairāku spēlētāju veselības problēmām, esmu pārliecināts, ka ne skatītāji, ne pretinieks to nemanīs. Diemžēl šīs spēles ir jāaizvada arī uz veselības rēķina – spēlētāji ir gatavi savas likstas nolikt malā.

 3. Kā vērtējiet gaidāmos pretiniekus – RTU-INSPECTA komandu?
  Jau atzīmēju, ka RTU-INSPECTA komandā ir Latvijas izlases līderi. Tādēļ pagaidām atturēšos plašākai sabiedrībai analizēt pretinieka stiprās un vājās puses. Taču varu apsolīt, ka komandas iekšienē sagatavosim pretiniekam pārsteigumus, kas ļaus mūsu spēlētājiem būt skaidrībā par savu darbību laukumā.

 4. RTU komandai šosezon divreiz zaudēts ar minimālu rezultātu – kādas mācības šīs spēles devušas?
  Jau no sezonas pirmās spēles esam veidojuši maksimāli saliedētu komandas darbību. Pacietīga aizsardzība un pārdomāts uzbrukums, īpaši uzlabojot metienu efektivitāti, ir ieroči, ar kuriem var cīnīties pret jebkuru pretinieku - zaudētajās spēlēs kaut kas no tā visa nav izdevies. Diemžēl līdz šim grēkojam ar nevajadzīgiem noraidījumiem. Protams, divi minimāli zaudējumi ir atstājuši zināmas nepatīkamas mieles, taču tajā pašā laikā redzam arī lietas, kuras uzlabojot, svaru kausus varam nosvērt savā pusē.

 5. Kuras, Tavuprāt, būs galvenās lietas, kuras izšķirs šīs sērijas rezultātu?
  Pirmkārt - komanda!!!
  Nosvērta vārtsargu darbība, pārliecinoša un droša aizsargu spēle un aukstasinība uzbrucējiem.
  Otrkārt - līdzjutēji! Kā zināms Ķekavas līdzjutēji ir mūsu sestais laukuma spēlētājs. Neskatoties uz ažiotāžu, kas radīta ap mūsu „mājas” spēļu vietu, esam pārliecināti, ka līdzjutēju arguments būs ļoti svarīgs faktors pozitīva rezultāta iegūšanai.

FOTO: Ritvars Raits

FK Ķekava

Paldies mūsu atbalstītājiem!

Ķekavas
pagasta padome

Ķekavas pagasta padome

Zone

Spēka pasaule

 

Vēlies Ķekavas fanu kreklu?
Ja atbilde ir "JĀ!", tad raksti mums e-pastu.
Diemžēl skaits ir ierobežots.
Treniņi florbolā bērniem Ķekavas sporta klubā

95.-98. gadā dzimušie, treneris Inguss
t. 26229090

99. gadā dzimušie un jaunāki, treneris Ints,
t. 29653457

Statistika
 
Florbola klubs „Ķekava” © 2007