Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga sievietes
Pret „Rīgas Lauvām” 7:6

Pēdējo reizi sezonā savā starpā tikās „Ķekava” un „Rīgas Lauvas”. Kārtējo reizi neiztika bez līdzīgas un saspringtas spēles. Pirmo reizi šosezon šajā duelī pārākas bija ķekavnieces, kuru rindās vārtus guva septiņas dažādas spēlētājas.

Ar tipisku metienu no labās puses rezultātu spēles piektajā minūtē atklāja Aija Vancāne. Viesu komanda rezultātu izlīdzināja tikai minūti pirms perioda beigām, kad Janu Trifanovu pārspēja Aija Zelmene.

Otrā perioda sākumā atkal vadībā izvirzījās ķekavnieces, aizsardze Laura Vancāne vārtos raidīja no vārtu priekšas izsistu bumbiņu. Jau atkal izlīdzinājumu panāca „Rīgas Lauvas” spēlētāja Aija Zelmene, kurai gluži kā pirmajos vārtos asistēja Diāna Isjomina. Tomēr nepagāja ne divas minūtes līdz mājinieču trešajiem vārtiem. Natālija Babjuka ar pustālu metienu vārtu apakšējā stūrī guva savus pirmos vārtus šosezon. Šoreiz lauvas ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet pat izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Jau pusminūti pēc „Ķekavas” trešā gola Diāna Isjomina panāca 3:3, savukārt 34. minūtē pirmo reizi viesu komandu vadībā izvirzīja Evelīna Garbare. Pēc tam, kad 39. minūtē Aija Zelmene guva savus trešos vārtus, ķekavnieces atjēdzās jau pie mīnus divi. Perioda beigās gan veiksme bija mājinieču sabiedrotā, jo vairākumā Andas Knospiņas piespēle atsitās pret aizsardzes kāju, ieripojot vārtos.

Ilgi „Ķekava” iedzinēju lomā nebija, jo jau trešā perioda otrajā minūtē 5:5 panāca Anna Reineka, savukārt 43. minūtē Ieva Berga atkal atguva vadību ķekavniecēm. Ar to gan nekas nebija beidzies, jo minūti vēlāk pēc Diānas Isjominas vārtu guvuma tablo kārtējo reizi rādīja neizšķirtu. Pēdējo vārdu šajā spēlē gan teica mājinieces – pēc 58. minūtē Lanas Kuzņecovas gūtajiem vārtiem atbildes no viesu puses vairs nebija, un „Ķekava” svinēja uzvaru ar 7:6.