Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga sievietes
Pret „Rubeni” 0:12

Sezonas pēdējās divas spēles ķekavnieces aizvadīja divu dienu laikā, un pirmā no tām bija viesos pret Latvijas čempionēm „Rubeni”. Spēle iztika bez pārsteigumiem, daudz pārākās mājinieces izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 12:0.

Līdz pirmajiem vārtiem bija jāgaida tikai piecarpus minūtes, rezultātu atklāja Dace Spalva. Desmit minūtes labi noturējušās aizsardzībā, ķekavnieces atkal salūza perioda beigās, kad divu minūšu laikā vārtus guva Evita Rudzīte, Liene Rajecka un Zeltīte Bankava.

Otrā perioda sākumā „Rubenes” vārtos Daci Rumbiņu nomainīja Ināra Briede. Mājinieču pārsvars tajā bija vēl lielāks, uz ko norādīja metienu attiecība 22 pret 3. Arī šajā periodā viesu vārtsardze Ieva Hermane tika pārspēta četras reizes, taču veiksme stāvēja „Ķekavas” pusē – rezultāts pēc 40 minūtēm varēja būt vēl graujošāks par 8:0. Pa vārtiem guva Guna Spalva un Baiba Juruša, savukārt divreiz izcēlās Edīte Bankava.

Trešajā periodā nekas nemainījās – spēle bez noraidījumiem un četri vārti „Rubenei” (pa diviem Zeltītei Bankavai un Gunai Spalvai). Pa visu spēli ķekavnieces izdarīja tikai astoņus metienus pa vārtiem, savukārt rubenietes – 53.