Latvijas meistarsacīkstes florbolā Virslīga sievietes
Pret „Valmiera/Vinda” 4:3

Regulārā čempionāta pēdējā spēle norisinājās starp „Valmieras” un „Ķekavas” komandām. Iepriekšējā tikšanās reizē ķekavnieces mājās zaudēja tikai pagarinājumā, savukārt šoreiz Valmierā tika svinēta uzvara.

Pirmās vārtus guva ķekavnieces. 9. minūtē Liānu Aldiņu pārspēja Lana Kuzņecova, savukārt piecas minūtes vēlāk Kuzņecova pārsvaru arī dubultoja. Mirkli vēlāk valmierietēm bija iespēja spēlēt vairākumā, taču „Ķekava” to izturēja, pirmajā periodā atstājot mājinieces sausā .

Viesu vārti neskarti palika līdz 28. minūtei, kad pirmos vārtus savai komandai guva Dace Āboliņa. Pēc kāda laika „Ķekavai” tika piešķirts otrais noraidījums šajā spēlē, un šoreiz „Valmiera” to izmantoja, panākot izlīdzinājumu. Tomēr arī otrais periods noslēdzās par labu ķekavniecēm, jo tā beigās vadību atguva Ieva Berga.

Jau trešā perioda pirmajā minūtē 4:2 viesu labā panāca todien neapturamā Lana Kuzņecova, tomēr jau pusotru minūti vēlāk rezultāta starpību līdz minimumam samazināja Ieva Justamente. Perioda vidū ķekavnieces neizmantoja vairākumu, taču vārtus neielaida arī pašas, neskatoties uz pēdējo minūšu mājinieču ofensīvu. Līdz ar to pirmo reizi šosezon pārspēta „Valmieras” komanda.

Regulārā čempionāta beigu tabula valmierietes ieņēma stabilu trešo vietu, savukārt ķekavnieces, lai arī palika 6. vietā, beigās tikai par punktu atpalika par vietu augstāk esošo „Impro”.

Tagad komandai ir neliels pārtraukums. Līdz komandas noslēguma ballei, Rīgas čempionātam, „Riga Open”, „Latvija Open”, draudzības spēlēm un, protams, vasaras fiziskajiem treniņiem – šajā jomā galvenajam trenerim Andim Blindam esot daudz ideju – meitenēm noteikti patikšot...