Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
"Ķekava" pārņem vadību sērijā

Saspringta cīņa par vietu Latvijas florbola čempionāta pusfinālā turpinās starp "Ķekavas" un "RTU-Inspecta" komandām. Abu vienību trešajā spēlē "Ķekava" atspēlējās no triju vārtu deficīta, beigās uzvarot pagarinājumā ar 8:7.

Spēles pirmās 20 minūtes aizritēja abpusēji bīstamiem uzbrukumiem, kuros nedaudz veiksmīgāki bija mājinieki, kuri guva divus vārtus, savējos ielaižot tiai vienus, turklāt spēlējot vairākumā.

Otrajā periodā viesi pārsteidza laukuma saimniekus ar ātru un agresīvu spēli, trešdaļas pirmajā pusē gūstot trīs vārtus, tādējādi panākot 4:2. Kad abas komandas bija apmainījušās ar precīziem metieniem, "Ķekavas" vārtos vietu ieņēma Raivo Rosts, kurš nomainīja Jāni Bramani. Līdz pārtraukumam abas komandas guva vēl pa vieniem vārtiem un "RTU-Incpecta" varēja justies visai komfortabli.

Kad Ainārs Juškēvičs 47.minūtē mazākumā guva septītos vārtus viesiem, šķita, ka spēles liktenis ir izšķirts, tomēr Gints Klēģers pamanījās realizēt vairākumu, demsit minūtes pirms pamatlaika beigām Mārtiņš Brigmanis rezultātu sadeldēja līdz minumumam, bet mazāk kā divas minūtes pirms pamatlaika beigām Gunārs Klēģers ar precīzu metienu lika uzgavilēt mājinieku komandas līdzjutējiem, jo rezultāts kļuva neizšķirts – 7:7.

Papildlaika pirmajā minūtē labs izrāviens uz pretinieku vārtiem izdevās Atim Blindam, taču Kristaps Krūmiņš viņu apturēja ar noteikumu pārkāpumu. Skaitlisko vairākumu viesi neizmantoja, par ko viņus sodīja pieredzējušais Gatis Kamšs, pagarinājuma astotajā minūtē gūstot uzvaras vārtus "Ķekavas" komandai.

Līdz ar to sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis 2:1 "Ķekavas" labā un nākamā spēle notiks rīt Kocēnos. "

Pirmajā trešdaļā izpildījām spēles plānu, bet otrajā periodā salaidām vairākas vieglas bumbas. Tomēr uz izšķirošo periodu saņēmāmies un nospēlējām kā savā devīzē "viens par visiem un visi par vienu". Tas ļāva panākt izlīdzinājumu. Iespējams, ka papildus stimulu deva arī tās, ka varējām tomēr spēlēt savā īstajā laukumā. Rīt droši vien vairāk tiks dota iespēja spēlēt arī trešajai maiņai, bet galvenais, ka psiholoģiskais pārsvars pēc šīs spēles ir mūsu pusē," pēc spēles atzina uzvarētāju galvenais treneris Andrejs Zaķis.