Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Pusfināla sērijā pret CelTik/Lekrings 0:2

Pēc florbola aprindās negaidītās pusfināla sērijas uzvaras pār RTU/Inspecta florbolistiem Ķekavu pusfinālā gaidīja vēl nopietnāks pārbaudījums – pārliecinošie regulārā čempionāta uzvarētāji un favorīti CelTik/Lekrings, kuri savā ceturtdaļfinālā 3 spēlēs viegli pārspēja Rīgas Lauvas/LU komandu. Der atgādināt, ka Lekrings ir viena no Latvijas izlases bāzes komandām – tajā spēlē 6 pēdējā pasaules čempionāta dalībnieki (vēl tikai Talsos ir tik pat), turklāt viņu treneris jau vairākus gadus ir arī izlases līdzšinējais vadītājs Normunds Grunckis.

Pirmajā spēlē bija jūtams, ka Lekrings izskatās svaigāk un pārliecinošāk, par ko liecināja arī rezultāta starpība spēles beigās – 9:3. Raksturojot spēli, pieminams, ka ķekavnieki bieži vien par soli atpalika no saviem sāncenšiem un tikai epizodiski rādīja to spēli, ar kuru sekmīgi cīnījās iepriekšējā sērijā. Ķekavas labā 2 vārtus guva Gints Klēģers, kurš arī tika atzīts par spēles labāko spēlētāju Ķekavas komandā, bet vienus jaunais Jānis Liepa.

Otrajā spēlē Ķekava pamainīja taktiku, krietni atkāpjoties atpakaļ savā aizsardzības zonā, kas lika Lekringam vairāk uzbrukt no tālās distances. Tomēr arī pie šādas taktikas Lekringu izdevās noturēt vien līdz otrā perioda beigām. Kad rezultāts bija 3:2, cēsnieki ne bez veiksmes palīdzības minūtes laikā guva 2 vārtus, lauzdami spēles gaitu.

Trešajā periodā mājinieki guva vēl 3 vārtus, bet Ķekava atbildēja ar vieniem un spēle noslēdzās ar rezultātu 8:3 Lekringa labā. Ķekavas labā vārtus guva Gunārs Klēģers, Mārtiņš Brigmanis (vairākumā) un Gints Klēģers (vair.). Par labāko spēlētāju Ķekavas komandā tika atzīts Kristens Rubenis, kurš izdarīja 2 rezultatīvas piespēles.

Nākamā spēle paredzēta šo sestdien. Par tās vietu un laiku tiks ziņots. Vien zināms, ka tā nenotiks Ķekavas sporta namā, jo Cēsu komanda tam nav piekritusi.