Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Bronzas sērijā neizšķirts līdz 13. aprīlim

Pēc zaudējuma Rubenes komandai Kocēnos ar rezultātu 3:6 Ķekava otrajā spēlē izcīnīja svarīgu un spraigu uzvaru ar rezultātu 6:5, tādējādi izlīdzinot rezultātu sērijā līdz 3 uzvarām.

1. SPĒLE: LABS SĀKUMS, SLIKTAS BEIGAS

Pirmā perioda vidū, kad Kocēnu sporta zālē ieradās kupls Ķekavas komandas atbalstītāju pulks, rezultāts vēstīja patīkamo 0:2 par labu ķekavniekiem. Izcelties bija paspējuši Toms Mežotnis ar sev raksturīgo metienu no malas, kā arī Māris Gržibovskis ar sev neraksturīgo reidu no savas aizsardzības zonas, aizejot līdz pat pretinieku vārtiem un ar atkārtotu sitienu pārspējot rubeniešu vārtsargu. Turpinājums gan tik gluds vairs nebija un līdz perioda beigām rubenieši rezultātu jau bija izlīdzinājuši.

2. perioda vidū Gunārs Klēģers pēc Kaspara Logina piespēles ar sitienu no gaisa atkal izvirzīja vadībā Ķekavu, tomēr arī uz šiem vārtiem rubenieši pamanījās atbildēt jau pēc 3 minūtēm, un pēc 2 trešdaļām neizšķirts 3:3.

Pēdējās trešdaļas 5. minūtē rubenieši guva savus ceturtos un kā vēlāk izrādījās – izšķirošos vārtus. Ķekava tā arī neatspēlējās, lai gan izdevības bija – Toms Mežotnis 2 reizes norībināja vārtu stabu. Perioda izskaņā, kad ķekavnieki centās sasmelt izlieto ūdeni, rubenieši vispirms pretuzbrukumā ieguva tiesības mest bullīti , ko sekmīgi realizēja, bet pēdējās sekundēs iemeta vārtus arī tukšajā ķekavnieku „būrī”, uzstādot spēles gala rezultātu 6:3.

2. SPĒLE: LABS SĀKUMS, LABAS BEIGAS

1. trešdaļas sākumā spēli ar sitienu no vārtu priekšas atkal atklāj Toms Mežotnis pēc Mārtiņa Brigmaņa piespēles, bet 7. minūtē Oskars Repke - ķekavnieks pēc pārliecības rubeniešu rindās - rezultātu izlīdzina. Paiet tikai 16 sekundes un vairākumu no labās malas pēc Kristapa Krūmiņa piespēles realizē Gints Klēģers – 2:1 par labu Ķekavai.

Otro trešdaļu veiksmīgāk iesāk viesi, rezultātu izlīdzinot, bet tad pēc aktīva presinga rubeniešu aizsardzības zonā bumbiņu iegūst Kaspars Logins, piespēlē Klēģaram jaunākajam, kurš no vārtu priekšas atjauno Ķekavai vienu vārtu pārsvaru. Pēc nepilnām 2 minūtēm, kad Ķekava palikusi mazākumā, Rubene atkal rezultātu izlīdzina, bet vēl 2 minūtes vēlāk pēc Repkes precīzā raidījuma Ķekavai jau -1. Perioda izskaņā rezultātu ātrajā pretuzbrukumā izlīdzina Gunārs Klēģers, kuram bumbiņa pēc Logina piespēles jātrāpa jau tukšos vārtos – 4:4.

Pēdējās trešdaļas sākumā kārtējais Ķekavas pretuzbrukums un šoreiz pēc Gunāra Klēģera piespēles tukšos vārtos jātrāpa Kristapam Krūmiņam, kurš to veiksmīgi arī paveic, izvirzot Ķekavu vadībā. Prieki nav ilgi un pēc 3 minūtēm Rubene 5. reizi panāk līdzsvaru rezultātā - 5:5. Pēdējais vārds tomēr pieder Ķekavai – pēc aktīvas darbības pretinieku zonā bumbiņu pretiniekam atņem Krūmiņš un no labās malas met precīzi tālajā vārtu devītniekā. Spēles beigās rubenieši nomaina vārtsargu pret 6. laukuma spēlētāju, taču Ķekava rezultātu sekmīgi notur līdz beigām, izlīdzinot rezultātu bronzas sērijā.

Nākamās spēles notiks Valmieras Olimpiskajā centrā - 13. aprīlī pulksten 13:00, bet 18. aprīļa spēles precīzs laiks vēl nav zināms.