Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Trešajā spēlē sāpīgs zaudējums

Lieldienu brīvdienas Ķekavas komandai nebija nākušas par labu un bronzas sērijas 3. mačā pret Rubeni nācās piedzīvot zaudējumu ar 4:11.

Jau spēles sākums liecināja, ka laukumā nav tā Ķekava, kura uzvarēja 2. sērijas spēli – 8. minūtē zaudēti jau 2 vārti. Pēc pāris minūtēm pretuzbrukumā vienus vārtus ķekavniekiem atgūst Gints Klēģers, saņēmis centrā Gunāra Klēģera piespēli, tiesa, pēc nepilnas minūtes Rubene atkal panāk 2 vārtu pārsvaru, turklāt trauksmes zvans arvien skaļāk signalizē par pārāk bezzobainu aizsardzību un muļķīgām kļūdām.

Otrajā trešdaļā Rubene realizē vairākumu un panāk jau 3 vārtu pārsvaru, ko līdz diviem atkal sadeldē Gints Klēģers, šoreiz no Kristapa Krūmiņa piespēles. Līdz spēles 33. minūtei Rubene gūst vēl divus vārtus, bet Ķekavai no vārtu priekšas izceļas Gatis Kamšs no Toma Mežotņa piespēles. Perioda beigās abas komandas nopelna pa noraidījumam, tiesa, Ķekavai tās ir 5 minūtes, bet Rubenei – 2.

Trešā trešdaļa iesākas ar Ķekavas vārtsargu maiņu – Raivo Rosta vietā nāk Jānis Bramanis. Garajā mazākumā Ķekavai neiztur arī iepriekšējās spēlēs labi organizētais mazākums un ielaisti vēl 2 vārti, kas arī noņem visus jautājumus par spēles uzvarētāju – rezultāts kļūst 3:8.

Līdz spēles beigām Rubene gūst vēl 3 vārtus, bet Ķekava 1 – no brāļa piespēles vārtus gūst Gints Klēģers, kad Rubene tiek „noķerta” maiņas brīdī, nokārtojot sev pirmo hattrick play-off turnīrā un iegūstot labākā spēlētāja balvu Ķekavas komandā. Ķekavai šajā sērijā nevar palīdzēt aizsargs Normunds Ozoliņš, kurš pusfināla sērijā iedzīvojās pirksta lūzumā.

Rezultāts sērijā līdz 3 uzvarām kļuvis 1:2 par labu Rubenei. Nākamās spēles šo sestdien (18.04) un svētdien (19.04) Valmieras OC. Precīzi laiki vēl tiks paziņoti.

Kamēr Ķekava ar Rubeni cīnās par bronzu, tikmēr zelta liktenis jau ir izšķīries – to ieguvuši Ķekavas pāridarītāji pusfinālā CelTik/Lekrings florbolisti, kuri finālā 3 spēlēs bija pārāki pār Talsi/Triobet.