Hipolīzings Florbola Virslīga vīriešiem
Sezona noslēgta 4. vietā

Atskanot 4. bronzas spēles finālsvilpei kļuva skaidrs, ka Ķekava šogad Latvijas čempionātā izcīnījusi ceturto vietu, bet Rubene – trešo.

3 no 4 bronzas spēlēm bija ļoti līdzīgas un saspringtas un tāda bija arī pēdējā.

Jau spēles 11. sekundē Rubene izvirzījās vadībā, ar tālu metienu pārspējot piesegto Jāni Bramani. Tiesa, Ķekava ļoti ātri atguvās un jau pēc minūtes izvirzījās vadībā. Pirmos vārtus Ķekavas labā guva Toms Mežotnis ar metienu no pustālas distances pēc Artūra Špīsa piespēles, savukārt otros vārtus guva Matīss Jansons pēc skaistas saspēles ar Mārtiņu Brigmani ātrajā uzbrukumā.

Otrā trešdaļa iesākās ar negaidītu rubeniešu metienu tuvajā vārtu stūrī, izvirzoties vadībā, bet 3 minūtes vēlāk pēc standartizspēles Artūrs Špīss gūst vārtus no Kristena Rubeņa piespēles. Perioda vidū Rubene atkal rezultātu izlīdzina, kam seko Kaspara Logina reids no savas zonas un individuāli gūti vārti, izvirzot Ķekavu vadībā ar 4:3, bet pēc divām minūtēm Rubene atkal rezultātu izlīdzina.

Trešajā periodā turpinās līdzīga spēle ar atsevišķiem vārtu gūšanas momentiem, tomēr veiksme šoreiz uzspīd Rubenei, kura 46. minūtē gūst uzvaru nesošos vārtus. Atlikušajā laikā Ķekava izmisīgi centās panākt izlīdzinājumu, tomēr izšķirošajam reidam svītru pārvilka noraidījums 2 minūtes un 20 sekundes līdz beigām un spēle noslēdzās ar rezultātu 5:4 Rubenes labā. Ķekavas komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Artūrs Špīss.

Spēles vārtu video:

Pēcspēles komandas pārstāvju komentāri (video):

Sezona ar plusa zīmi

Pērn Ķekava regulārajā čempionātā ierindojās 7. vietā, ceturtdaļfinālā zaudējot topošajiem LV čempioniem Latvijas Avīze/LU florbolistiem. Šogad regulārajā čempionātā izdevās pakāpties 2 vietas augstāk, iekļūstot arī pusfinālā un izcīnot godam nopelnītu vietu starp Latvijas Top 4 komandām.

Lai arī mēdz teikt, ka nav nepateicīgākas vietas par 2. un 4., Ķekavas komandas sezona un arī izcīnītā 4. vieta noteikti ir vērtējama ar plusa zīmi, kas ļauj ar optimismu raudzīties arī nākamās sezonas virzienā. Bet pirms tam gan komanda dodas pelnītā vasaras atpūtā.

Paldies visiem, kuri sezonas laikā netaupīja nervus un balsis, jūtot komandai līdzi, paldies sievām un draudzenēm, kuras savas otras puses pavasarī redzēja retāk nekā paši komandas biedri, kā arī paldies Ķekavas pagasta vadībai par nozīmīgo atbalstu visas sezonas garumā un it sevišķi izslēgšanas spēlēs!