Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
FK „Ķekava” - „Valmiera/Vinda” 2:3
FK Ķekava - Valmiera/Vinda 2:3

Sezonas atklāšanas spēlē ķekavnieces savās mājās tikās ar „Valmieru/Vinda”. Spēle bija saspringta, un jebkura no komandām būtu pelnījusi uzvaru, taču šoreiz pārākas bija valmierietes – 3:2.

Lai arī komandām netrūka bīstamu vārtu gūšanas momentu, vārti pirmajā periodā gūti netika. Valmierietēm bija iespēja atklāt rezultātu, taču vairākums izmantots netika.

Arī otrā perioda sākumā mājinieces nopelnīja noraidījumu, taču mazākums atkal tika izturēts. Pusminūti pēc tā, spēles 26. minūtē, veiksme uzsmaidīja „Ķekavai”, Gundegas Vancānes piespēle no aizvārtes atsitās pret vārtsardzes muguru un ieripoja vārtos. Pēc 40 nospēlētām minūtēm tas arī bija vienīgais vārtu guvums.

Trešā perioda sākumā valmierietes īsā laika posmā guva divus vārtus. Vispirms vārtu līniju šķērsoja Kristīnes Ločmeles planējošais tālmetiens, bet pirmo reizi valmierietes vadībā izvirzīja Madara Rudzīte. Tomēr ķekavnieces atspēlējās visai drīz, ar pirmo piegājienu izmantojot vairākumu, Evijai Poļakovai iemetot no vidējas distances. Nepilnu minūti vēlāk „Ķekavai” bija iespēja atgūt vadību, taču Elīnas Drēziņas soda metiens un tam sekojošais vairākums bija nesekmīgi. Uzvaras vārtus „Valmiera/Vinda” guva astoņas minūtes pirms spēles beigām, bumbiņa, kas tika raidīta vārtu virzienā, no drūzmas vārtu priekšā ieleca vārtos. Mājinieces aktīvi metās uz priekšu, izveidojot neskaitāmas vārtu gūšanas iespējas, kā arī divas minūtes pirms spēles beigām nomainot vārtsargu, taču izlīdzinājumu panākt neizdevās. Neskatoties uz to, ka metienu attiecība bija 29:14 par labu ķekavniecēm, uzvaru ar 3:2 svinēja viesu komanda.

Andis Blinds komentārā florbolaziņām.lv : „Tā kā tā bija pirmā sezonas spēle, bija jūtams zināms uztraukums no meiteņu puses. Principā spēle izvērtēs ļoti mazrezultatīva, jo abās komandās labi darbojās vārtsargi. Bija vairākas labas iespējas gūt vārtus, tāču tajos mirkļos lieliski nospēlēja Valmieras vārtsardze, toties vārtus zaudējām ļoti neveiksmīgi- pēc tāla metiena bumbiņa no aizsardzes mainīja virzienu, bet otru - bumbiņa vārtos ielidoja no pretinieku kājas. Pozitīvi, ka izpildijām daudz metienus un apdraudējām pretinieku vārtus, jo tā bija pagājušās sezonas lielākā problēma komandai, līdz ar to tas liek skatīties nākotnē ar optimismu.''