Latvijas čempionāts virslīga vīrieši
Pret spēcīgo RTU iegūts 1 punkts
FK Ķekava - RTU/Inspecta 5:6

Florbola līdzjutējiem neierastā dienā – ceturtdienā – Ķekavas SN bija iepriekšējās sezonas pusfināla atkārtojums – mājinieki tikās ar RTU/Inspecta, kuriem šogad pievienojušies vēl vairāki augsta līmeņa spēlētāji – Kristiāns Lisovskis, Artis Raitums, brāļi Fīrmaņi, Andis Blinds, Artis Savins, toties prom devušies Pēteris Freimanis, Mihails Kostusevs, Andrejs Cvetkovs un Edgars Dzeguze. Treneru korpusam pievienojies kādreizējais Lekringa, Ķekavas un arī Talsu treneris Gints Bikars. Līdz ar to ilggadējā florbola funkcionāra Kārļa Cinīša nodomi, protams, ir nepārprotami – zelts.

Spēles sākums labāks izdevās Ķekavai, kura periodu noslēdza ar 2:0 (abi vārti Gunāra Klēģera kontā, piespēle – Gintam Klēģeram). Jāatzīmē, ka teicami vārtos darbojās Raivo Rosts, atvairīdams visus 12 RTU metienus. Otrā perioda sākumā viesi vienus vārtus atgūst, un rezultāts līdz trešdaļas beigām vairs nemainās 2:1.

Pēdējo periodu ar precīzu metienu iesāk viesi, bet tad ar precīzu metienu devītniekā RTU vārtu vīru no Kristena Rubeņa piespēles pārspēj Toms Mežotnis, panākdams atkal vadību Ķekavai. tomēr spēles turpinājums izvēršas pagalam nesekmīgs – RTU gūst 3 bezatbildes vārtus un 4 ar pusi minūtes līdz beigām Ķekavai jau -2. Šinī brīdī Ķekava parāda savu pērn play-off spēlēs rūdīto raksturu un 40 sekunžu laikā panāk izlīdzinājumu. No sākuma pēc Špīsa piespēles Blindu pārspēj Brigmanis, raidīdams bumbiņu starp vārtsarga kājām, bet izlīdzinājumu no Klēģera vecākā aizvārtes piespēles panāk Oskars Repke. Pagarinājumā abas komandas uzbrūk līdzīgi, tomēr šoreiz veiksme uzsmaida viesiem – pēc neveiksmīga rikošeta bumbiņa atrod spraugu Raivo Rosta vārtos, un šoreiz jāsamierinās ar 1 punktu.

• Metieni: Ķekava – RTU 35:46
  • Soda minūtes: Ķekava RTU 10:4

Nākamā spēlē ( 2.10.2009 ., 20:15, Ķekavas SN) Ķekavu gaida ne mazāk spraiga cīņa – pretī stāsies Latvijas čempioni Lekrings , kurus arī skārušas būtiskas izmaiņas – prom no komandas devušies Ingus Laiviņš, Aigars Belasovs un Ģirts Laugalis.

Autors: FBK Ķekava