Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
„RSU” – „Ķekava” 4:1

Rīgas Olimpiskajā centrā tikās „RSU” un „Ķekava”. Spēles likteni izšķīra pirmā spēles puse, kurā studentes ieguva četru vārtu pārsvaru. Ķekavniecēm gan atlikušajā spēles daļā iespējas gūt vārtus bija ne mazums, taču brīnumu paveikt neizdevās, spēle noslēdzās ar 4:1 „RSU” labā.

Spēles 12. minūtē pie ļoti tuvas soda izspēles „RSU” florbolistes neievēroja attālumu, līdz ar to vairākums viesu komandai. Tomēr vārtus guva nevis „Ķekava”, bet „RSU”, Signei Osei noslēdzot ātru pretuzbrukumu. Mirkli vēlāk vēl viens vairākums ķekavniecēm, taču arī tas netika izmantots. Par šādu izšķērdību mājinieces sodīja ar vēl vieniem vārtiem, perioda pēdējā minūtē Gunita Kārkliņa raidīja bumbiņu vārtu apakšējā stūrī.

Otrā perioda sākumā studentes panāca jau 3:0, kad bumbiņa, atsitusies pret vārtu pārliktni, atrada ceļu tīkliņā no vārtsardzes muguras (otrie vārti Signei Osei). Pilnīgs trieciens ķekavniecēm bija „RSU” ceturtie vārti, vairākumā soda izspēlei sekoja izcils Santas Torsteres šāviens vārtu augšējā stūrī. „Ķekavas” treneris pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, kā arī vārtsardzi Jolantu Stikuti nomainīja ar Jogitu Gindru, un nu jau spēle risinājās mājinieču aizsardzības zonā. 34. minūtē Laura Vancāne izrāvās viena pret vārtsardzi, bet sekoja sitiens no aizmugures, līdz ar to – bullītis. To, ar pretkustību apspēlējot vārtsardzi, realizēja Evija Poļakova. Ķekavniecēm bija vēl daudzas iespējas samazināt rezultāta starpību, taču lieliskas iespējas palika neizmantotas.

Trešajā periodā viesu komanda turpināja šķērdēt lieliskas izdevības, kad atlika tikai raidīt bumbiņu tukšos vārtos. Rezultāts līdz ar to nemainījās, „RSU” svinēja uzvaru ar 4:1.

Pateicoties šiem trīs punktiem, studentes ir izvirzījušās pirmajā vietā, bet ķekavnieces noslīdējušas uz piekto. Šajā nedēļas nogalē „Ķekava” savās mājās uzņems „Rīgas Lauvas/LSPA”, bet „RSU” sagaida spēle Valmierā.