Latvijas čempionāts virslīga vīrieši
Izbraukuma uzvara pret Kuršiem
FK Ķekava - Kurši 2:1

Pārtraucot 3 zaudējumu sēriju, FBK Ķekava izbraukumā ar neraksturīgi mazu rezultātu 2:1 pieveica Liepājas Kuršus .

Spēli grūti nosaukt par vārtu momentiem bagātu, drīzāk abas komandas rūpīgi sargāja savu vārtu drošību. Divas nulles pēc pirmajām 20 minūtēm palīdzēja nosargāt arī abu vārtsargu sekmīgā darbība.

Kuršu vārtus atslēgt izdevās tikai 2. perioda 5. minūtē, kad precīzu Toma Mežotņa piespēli izmantoja Matīss Jansons. Lūzums spēlē varēja pienākt 3. perioda sākumā, kad labu spēli aizvadījušajam Kristenam Rubenim tiesneši nepamatoti (to atzina arī pretinieki) piešķīra 5 minūšu noraidījumu. Emociju karstumā 2 minūtes par protestēšanu pamanījās nopelnīt arī pretinieku treneris Mārtiņš Krūms, kas nozīmēja, ka 2 minūtes jāspēlē 4 pret 4, bet 3 minūtes Ķekavai nāksies spēlēt mazākumā. To izdevās sekmīgi izturēt, tomēr perioda vidū par Sergeja Sevrjuka spēli savā vārtsarga laukumā uz Jāņa Bramaņa vārtiem tika nozīmēts bullītis , kas arī tika realizēts. 5 minūtes līdz spēles beigām Ķekava pārgāja uz spēli divās maiņās. Pēdējās minūtēs Ķekavai piederēja teritoriāls pārsvars, kas drīz vien deva rezultātu – Oskars Repke precīzi piespēlēja no aizvārtes Gintam Klēģeram, kurš guva uzvaru nesošos vārtus 3 minūtes līdz spēles beigām.

Joprojām savainojuma dēļ spēlēt nevar Jānis Liepa. Tāpat ķekavniekiem spēlē nācās iztikt arī bez Raivo Rosta un Mārtiņa Brigmaņa.

Nākamā spēle paredzēta 17. oktobrī pulksten 17:00 Irlavā pret Telms/Energokomplekss , ar kuru Ķekava šobrīd atrodas līdzās turnīra tabulā – ķekavnieki 7 spēlēs iekrājuši par 2 punktiem mazāk, atrodoties vien 9. vietā. Telms komanda izveidota uz pērnsezon kūleni apmetušās Latvijas Avīze/LU , vēlāk – Rīgas Lauvas/LU bāzes. Komandā atrodami tādi pazīstami spēlētāji kā Pēteris Freimanis, Jānis Anis, Māris Ronis u.c.

Autors: FBK Ķekava