Latvijas čempionāts virslīga vīrieši
Pārtraukumā dodamies ar uzvaru pār Rubeni
FK Ķekava - Kurši 2:1

Neskatoties uz robiem sastāvā (trūka Krūmiņš (devies Lielbritānijas iekarojumos) Šonmanis, Sevrjuks un Sniķeris), FBK Ķekava spēja pieveikt pērnās sezonas bronzas medaļnieci Rubeni viņas pašas laukumā.

Ķekavai veiksmīgs izrādījās jau pats spēles sākums, kad 3 ar pusi minūšu laikā brāļi Klēģeri noorganizēja 2 vārtu pārsvaru. Pirmais periods tā arī noslēdzās. Otrā perioda sākumā Rubene vairākumā vienus vārtus gan atguva, tomēr pēc 3 minūtēm brāļi Klēģeri pretuzbrukumā atkal atjaunoja 2 vārtu pārsvaru. Līdz perioda beigām Rubene guva 2 vārtus, tomēr Ķekavai vadību saglabāt palīdzēja Toma Mežotņa veiksmīgais raidījums pēc apskrietiem vārtiem un metiena no vārtu priekšas.

Trešajā periodā Rubene rezultātu izlīdzināja, tomēr 5 minūtes pirms spēles beigām Ķekavu kārtējo reizi vadībā izvirzīja Jānis Liepa no Matīsa Jansona piespēles. Spēles beigās Rubene nomainīja savu vārtu vīru pret 6. laukuma spēlētāju, kas 9 sekundes pirms pamatlaika beigām atnesa viņiem rezultātu – pagarinājums.

Pagarinājumā rezultāts nemainījās un sekoja bullīšu sērija. FBK Ķekava sastāvā savas iespējas izmantoja Brigmanis, Jansons un Liepa, bet rubenieši tā arī ne reizi nepārspēja visu spēli lieliski aizvadījušo Jāni Bramani. Gala rezultāts – 6:5 par labu Ķekavai.

Līdz 1. apļa beigām FBK Ķekava atlikušas vēl 2 spēles – mājās pret Daiļa Skudrīša (spēlējošais treneris) Valmieru ( 12.11.2009 .), kā arī izbraukumā pret šobrīd 1. vietā esošo FK Rīga ( 13.11.2009 .).

epriekšējās divās spēlēs Ķekava pēcspēles soda metienos piekāpās Telms/Energokoplekss komandai, toties savās mājās sagrāva Lielvārdes florbolistus