Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
„Valmiera/Vinda” – FK „Ķekava” 6:7
Valmiera/Vinda – FK Ķekava 6:7

Otro reizi šosezon savā starpā tikās valmierietes un ķekavnieces. Gluži kā Ķekavā, arī Valmierā spēle bija ļoti līdzīga, un tās likteni izšķīra vieni vārti. Arī šoreiz uzvaras vārtus spēles izskaņā guva valmierietes.

Jau pašā spēles sākumā vadībā izvirzījās viesu komanda. Spēles otrajā minūtē rezultātu atklāja Katrīna Banka, bet piecas minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja Lana Kuzņecova. Ķekavnieces nespēja izmantot vairākumu, bet uzreiz pēc tā mājinieces rezultāta starpību samazināja, vārtus gūstot Luīzei Biļinskai. Taču jau pēc minūtes valmieriešu vārtsardzi aukstasinīgi uz dēļiem noguldīja Lana Kuzņecova, panākot 3:1 „Ķekavai”. Divu vārtu pārsvars atkal neturējās ilgi, perioda 17. minūtē otros vārtus „Valmierai/Vinda” guva Dace Āboliņa. Taču pēdējais vārds šajā periodā piederēja „Ķekavai”. Tikai divdesmit sekundes vēlāk bumbiņu vārtos no gaisa raidīja Gundega Vancāne, savukārt 14 sekundes pirms beigu svilpes vārtsardzes Jolantas Stikutes tālu izmesto bumbiņu uztvēra Katrīna Banka, no asa leņķa pārspējot Liānu Aldiņu, jau 5:2 „Ķekavai”.

Otrajā periodā tika gūti tikai vieni vārti, lai gan iespēju netrūka ne vienai, ne otrai komandai. 23. minūtē rezultāta starpību līdz diviem vārtiem samazināja Ieva Jurkāne.

Taču liktenīgie notikumi risinājās pēdējās divdesmit minūtēs. Nepilnu piecu minūšu laikā pa vārtiem guva Ieva Jurkāne, Madara Rudzīte un Ilze Justamente, šokējoši panākot jau 6:5 „Valmieras/Vinda” labā. Ķekavnieču treneris Andis Blinds uzreiz pēc šī vārtu lietus pieprasīja minūtes pārtraukumu. 52. minūtē izmisīgie centieni vainagojās ar Lanas Kuzņecovas trešajiem vārtiem šajā spēlē. Atlikušajā laikā komandas cīnījās par uzvaras vārtiem, un veiksmīgākas bija valmierietes, izšķirošo golu gūstot Ievai Jurkānei tikai divas minūtes pirms beigu svilpes. Viesu komanda mainīja vārtsargu, kā arī norībināja stabiņu, bet vēlreiz izlīdzināt rezultātu neizdevās.

Pozīcijas tabulā šis rezultāts nemaina – ķekavnieces saglabā ceturto, bet valmierietes – trešo vietu. Toties tagad „Valmieras/Vinda” atrāviens ir jau seši punkti. Nākamajās spēlēs 15. Novembrī „Ķekava” savā laukumā uzņems otrajā vietā esošo „RTU/Salming”, bet dienu pirms tam valmierietes, arī mājās, spēlēs pret pieckārtējām Latvijas čempionēm „Rubeni”.