Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
FK „Ķekava”– „Liepājas Universitāte” 10:4
FK Ķekava – Liepājas Universitāte 10:4 Pirmo reizi Ķekavas sieviešu florbola vēsturē pasaules čempionātā sievietēm piedalās arī ķekavniece. Tā ir mūsu komandas kapteine Gundega Vancāne. Latvijas izlases spēlēm tiešraidē var sekot www.sverigewebben.se. Pirmajā spēlē Latvijas izlase ar 5:7 zaudēja Čehijai. G. Vancāne spēlēja trešās maiņas uzbrukumā, punktus gan neguva, toties nopelnīja bullīti, ko sekmīgi realizēja E. Bankava.

29. novembrī Ķekavas SN tika aizvadīta spēle, kura otro reizi šajā sezonā savā starpā tikās „Ķekava” un „Liepājas Universitāte”. Gluži kā iepriekšējā spēlē, pašā sākumā pārsteidzoši vadībā izvirzījās liepājnieces, taču ķekavnieces spēja gan atspēlēties, gan likumsakarīgi izcīnīt uzvaru.

Šoreiz viesu komanda pārsteidza vēl pamatīgāk, pēc Intas Ļaudupes un Kristīnes Mičules vārtiem jau pēc divarpus minūtēm esot vadībā ar 2:0. Un jau atkal ķekavniecēm bija jāmetas atspēlēties. Spēles 9. minūtē, pārķerot bumbiņu un raidot to vārtu augšējā stūrī, vienus vārtus atguva Gita Orste, bet izlīdzinājumu pret bijušajām komandas biedrenēm, vārtu priekšā pielabojot metienu, 13. minutē panāca Lana Kuzņecova.

Izlīdzinājumu laukuma saimnieces panāca tikai 26. minutē, vārtus gūstot Dinai Štālei. Pēc nepilnām desmit minūtēm aizsardze Lāsma Peļņa ar metienu no pustālas distances jau pārsvaru dubultoja, bet mirkli vēlāk jau atkal viesu vārtsardzi pārspēja Dina Štāle – 5:2 „Ķekavai”. 38. minutē vienus vārtus liepājniecēm atguva Linda Toode, taču līdz perioda beigām ķekavnieces paspēja atbildēt ar divām piespēlēm vārtu priekšā nenosegtai spēlētājai, vienreiz tā bija Paula Brunovska, otrajā gadījumā – Katrīna Banka. Līdz ar to pēc otrā perioda mājnieces jau vadībā ar 7:3.

Trešā perioda pirmajā pusē „Ķekava” sameta vēl trīs bumbiņas „Liepājas Universitātes” vārtos. Vispirms Elīnas Drēziņas metiens izslīdēja Svetlanai Kaļistratovai caur kājām, nepilnu minūti vēlāk Lana Kuzņecova no laukuma stūra „ierāva” bumbiņu vārtu priekšā un pārmeta to pāri gulošajai vārtsardzei, bet ķekavnieču pēdējais vārds bija Ievas Bergas metiens vārtu augšējā stūrī. Silva Vainovska pēc apjukuma vārtu priekšā gan vienus vārtus atguva, taču tuvāk par šo sešu vārtu deficītu liepājnieces arī netika.

Pēc šīs uzvaras „Ķekava” tabulā apdzina „Rīgas Lauvas/LSPA”, taču lauvas aizvadījušas par spēli mazāk. Līdz ar to liela nozīme būs komandu savstarpējai spēlei 13. decembrī NBS.