| Sākums | komandas| Vēsture | Sacensības | Galerija | Arhīvs | Saites | Diskusijas | Kontakti |
:: FLORBOLA KLUBS ĶEKAVA ::
Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
FK „Ķekava” – „Rīgas Lauvas”/ LSPA 8:3 (3:2, 2:1, 3:0)
FK Ķekava – Rīgas Lauvas/ LSPA 8:3 Lana Kuzņecova šajā spēlē guva piecus punktus

Tāpat kā iepriekšējā spēlē pret valmierietēm, pirmā bumbiņa Ķekavas komandas vārtos iekrita jau spēles pirmajā minūtē. Arī spēlē neaizgāja tā, kā vajadzētu un patiktos ķekavnieču trenerim A.Blindam, kurš jau spēles sākumā uz rezervistu soliņa nosēdināja otro uzbrucēju maiņu Štālu – Kuzņecovu – Bergu. Kamēr pirmā maiņa G. Vancāne – Banka ­– Brunovska un trešā maiņa Orste – Grigorjeva – Drēziņa kopā ar aizsardzēm L. Vancāni – Pelņu, Reineku – Poļakovu  un vārtsardzi Gindru sakārtoja spēli pret asi spēlējošām lauvenēm, otrās atpūtās un pārdomāja dzīvi, bet, kad atgriezās laukumā, līdz spēles beigām katra guva pa diviem vārtiem... Vēl divus vārtus iesita Banka, centīgi epizodiski spēlē iesaistījās piektā aizsardze Babjuka.

Šī uzvara mūsu komandai ļāva palikt trešajā vietā un pamazām audzē spēlētājām pašapziņu. Manuprāt, sakarīgāku spēli pret lauvenēm traucēja apziņa, ka esam šajā spēlē favorīti un pretinieču galvenais uzdevums ir nevis tik daudz radīt, kā traucēt spēli. Mēs varam vairāk nekā domājam, mazliet trūkst ticības saviem īstajiem spēkiem, izšķirošās situācijās vēl notrīc rokas un gadās tehnisks brāķis.

Kā jau portālam Sportacentrs.com atklāju, ķekavnieču uzvara nemaz nebija tik pārliecinoša, kā tas izskatās pēc spēles protokola. Abas vienības cīnījās ļoti pašaizliedzīgi, bet spēles galarezultātu mājinieču labā nosvēra individuālā meistarība, kas tomēr bija lielāka. Sevišķi jāatzīmē Lanas Kuzņecovas sniegumu, kura pēc pāris "tukšajām" spēlēm šodien bija īsta savas komandas līdere un guva piecus punktus. Arī kopumā "Ķekavas" meitenes ir ļoti progresējušas, laukumā darbojas arvien agresīvāk, tāpēc uzvaras neizpaliek. Liels nopelns šajā izaugsmē ir komandas trenerim Andim Blindam, kurš prot savas audzēknes motivēt katrai spēlei.

Nākamā spēle sestdien, 23. janvāri ar Liepājas universitātes meitenēm, kas vēl nav guvušas nevienu punktu. Pirmajā spēlē Liepājā mēs gan pirms pēdējā perioda zaudējām ar 1:2, tā kā nomētāt kādu ar cepurēm uz Liepāju braukt nevajadzētu...

Artis Drēziņš

Paldies mūsu atbalstītājiem!

Ķekavas
pagasta padome

Ķekavas pagasta padome

Zone

Spēka pasaule

 

Vēlies Ķekavas fanu kreklu?
Ja atbilde ir "JĀ!", tad raksti mums e-pastu.
Diemžēl skaits ir ierobežots.
Treniņi florbolā bērniem Ķekavas sporta klubā

95.-98. gadā dzimušie, treneris Inguss
t. 26229090

99. gadā dzimušie un jaunāki, treneris Ints,
t. 29653457

Statistika
 
Florbola klubs „Ķekava” © 2007